>

GÜZELLİK

Arzuladığınız kıvrımlı hatlar artık hayal değil!

Beautycode’un inceltici, sıkılaştırıcı taytı ile
incecik hatlara sahip olabilirsiniz…
 
   
 
 
     
Dar ve vücudu saran kıyafetler son yılların trendi. İnce hatlara sahip olanlar için sorun yok, ama ya kilo sorunu olan hanımlar?...

Hamilelik, düzensiz beslenme gibi daha pek çok sebeple aldığınız fazla kilolar canınızı sıkmasın. Vücudunuzda oluşan sarkmalar, yıpranmalar ve portakal kabuğu görünümünü İsviçre Alplerinden gelen silülit giderici Skincode “Cellular Body Firming Mouse” ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Vücudunuzu Skinkode’un köpük formundaki selülit giderici ürünüyle sıkılaştırırken, kıyafetinizin altından giyeceğiniz Beautycode taytla da özlediğiniz kıvrımlı hatlara kavuşabilirsiniz.

Yağlanma bölgelerinizi toparlayarak, sizi anında 1-2 beden zayıf gösterecek olan Beautycode, dar pantolon veya vücuda oturan elbiselerinizin altında herhangi bir potluk veya çirkin izler bırakmadan size şık bir görünüm sağlayacak.

Bel çevrenizdeki şişkinlik ve yağlanma görüntülerini yok edip, kalçalarınızı kaldıran Beautycode tayt, yaz sıcaklarında bile terletmeyen bir dokuya sahip. Uzun süre kullanıldığında gözle görülür bir incelme sağlayan taytın alçak ve yüksek belli model seçenekleri de mevcut.

Satış Fiyatları:

Skincode Köpük: 131 YTL
Beutycode Tayt: (Düşük Bel: 59 YTL, Yüksek Bel: 69 YTL)

GÖRSELİ BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYIN...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>