>

GÜZELLİK

AVON Elite Gentleman

Türk kadınları Engin Altan Düzyatan’la centilmenliğin kitabını yazıyor!
 
   
 
 
     

Türkiye’nin önde gelen kozmetik markası AVON, yeni parfümü Elite Gentleman’ın reklam çalışmalarında Engin Altan Düzyatan ile işbirliği yapıyor. AVON, sevilen oyuncu ile işbirliğinin detaylarını 7 Mayıs’ta Feriye Lokantası’nda düzenlediği basın toplantısında aktardı. AVON Türkiye Genel Müdürü Orlando Andrei, AVON Pazarlama Müdürü Tuğçe Akman ve Engin Altan Düzyatan’ın bir araya geldiği toplantıda, önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projeler aktarıldı.

AVON, Engin Altan Düzyatan ile birlikte centilmenliğin kitabını hazırlayacak. Kadınlar Facebook ve Twitter üzerinden gerçek bir centilmenin sahip olması gereken özellikleri yazacak, toplanan fikirler ile Centilmenlik Kitabı hazırlanacak.

20 yıldır Türkiye’de kadınların hayatını güzelleştiren AVON, kadınların hayatının önemli bir parçası olan erkekleri unutmuyor ve erkeklere özel ürünler de sunmaya devam ediyor. AVON, büyük beğeni toplayan erkek parfümlerine bir yenisini daha ekledi, yeni Elite Gentleman’ın marka yüzü ise sevilen oyuncu Engin Altan Düzyatan oldu. AVON Türkiye Genel Müdürü Orlando Andrei, AVON Pazarlama Müdürü Tuğçe Akman ve Engin Altan Düzyatan, 7 Mayıs’ta Feriye Lokantası’nda yapılan Elite Gentleman lansman toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 AVON’un Türkiye’de 20. yaşını kutladığını ve bu süre içerisinde Türkiye’nin önde gelen kozmetik markalarından biri haline geldiğini aktaran AVON Türkiye Genel Müdürü Orlando Andrei, “Biz “kadınlar için çalışan” şirketiz. Tam 20 yıldır Türk kadınlarının hayatına güzellik katıyoruz. Ürünlerimiz, sunduğumuz kazanç fırsatları ve uzun yıllardır sürdürdüğümüz sosyal sorumluluk projeleriyle daha mutlu, güzel ve sağlıklı bir hayat sürmeleri için onlara destek oluyoruz. AVON’un Türkiye’deki gurur verici başarısının altında yatan en önemli sebep de kadınlarla kurduğumuz bu sağlam bağ. Ancak elbette kadınların hayatına dokunduğumuz kadar, kadınların hayatının önemli bir parçası olan erkeklere ve çocuklara dokunmak için de özel ürünler sunuyoruz” diye konuştu.

TÜRKİYE’NİN CENTİLMENİNİ KADINLAR SEÇTİ, ŞİMDİ DE CENTİLMENLİĞİN KİTABINI YAZIYORLAR


Elite Gentleman’ın marka yüzü olması için Türkiye’nin en centilmen erkeğini Avon kadınlarına sorduklarını ve kadınların da sevilen oyuncu Engin Altan Düzyatan’ı seçtiğini söyleyen AVON Pazarlama Müdürü Tuğçe Akman, “Şimdi kadınlarla beraber centilmenliği masaya yatırıyoruz. Kadınlar, gerçek bir centilmenin sahip olması gereken özellikleri Facebook ve Twitter üzerinden #centilmendedigin etiketi ile bize yazıyor. Centilmenlik Kitabı’nın bir kadını etkilemek isteyen erkeklere rehber olacağına eminiz. Erkeklerin kitabımızdan ilham alacakları centilmenlik fikirleriyle, kadınların hayatlarını daha da güzelleştireceğine inanıyoruz” diye konuştu.
 
ENGİN ALTAN DÜZYATAN: CENTİLMEN BİR ERKEĞİM


Centilmen bir erkek olduğunu ve bunu ekrandan da yansıtmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Engin Altan Düzyatan, “Elite Gentleman’ı ilk kokladığımda tam benim tarzımı yansıtan bir parfüm olduğunu gördüm. Ayrıca adıyla da birebir örtüşüyor. Kesinlikle gerçek bir centilmenin kokusu” dedi. Centilmenliğin bir yaşam biçimi olduğunu söyleyen ve içindeki centilmeni ortaya çıkarmak isteyenleri Elite Gentleman ile tanışmaya davet eden Düzyatan, hayranlarına bir de müjde verdi: “Centilmenlik Kitabı projesi beni çok heyecanlandırdı. Kadınların centilmen erkekte hangi özellikleri aradığını çok merak ediyorum. Ayrıca Centilmenlik Kitabı’na katkıda bulunan AVON kadınlarına bir sürpriz de yapacağız. Katılanlar arasından en yaratıcı ve eğlenceli fikri yazan şanslı hanımlarla birlikte yemek yiyeceğiz.”

SOFİSTİKE KAVRAMINA MODERN BİR YORUM: ELİTE GENTLEMAN

Yeni Elite Gentleman parfüm, sofistike kavramını modern zamanlara göre yeniden yorumluyor. Parfüm karizmatik ardıç ağacı kokusunu zengin kakule ve rafine edilmiş odunsu notalarla bir araya getiriyor.

Ardıç ağacı, odunsu bitkilerin en zengin aromasını, Kuzey Kutbu’nun en ılıman güney bölgesinden Elite Gentleman’a taşıyor. Ardıç ağacının canlandırıcı ve şaşırtıcı aroması, Elite Gentleman’ın üst notalarına eşsiz bir ferahlık katarak çok özel bir tonik uyumu yaratıyor. Parfümün orta notasını oluşuran zengin kakule ferahlatıcı ve aynı zamanda da çok yoğun ve aromatik bir koku sağlarken, alt notada da sedir ağacının seçkin aroması parfüme eşlik ediyor.

Elite Gentleman, zengin ve büyülü kokusuyla Babalar Günü için de ideal bir hediye seçeneği oluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>