>

GÜZELLİK

Babor Hydro Flavon Cream: Güneşe Karşı Sürekli Bakım!

Kozmetik devi Alman Babor firması, cildi gün boyunca dış etkilere karşı onaran yeni bir nemlendirici ve bakım kremi üretti: Hydro Flavon Cream.
 
   
 
 
     
Dünyada kozmetik alanında bilimsel araştırmaların öncüsü Alman Babor firmasının, onarıcı etkinin sürekli olması düşüncesinden yola çıkarak, cildi 24 saat boyunca aralıksız koruyan ve nemlendiren Hydro Flavon Cream’i üretmesiyle artık cildimiz her an bakımlı.

Özellikle yaz aylarında gün içinde kısa süreyle de olsa güneş ışığına maruz kalan cilt kuruyor ve zamanla diriliğini kaybederek sarkıyor, yaşlanıyor.

Gün boyunca hiç ara vermeden güneş altında kalmamız uzak bir ihtimal ancak kısa aralıklarla da olsa yaz günlerinde şiddetli güneş ışığına maruz kalıyoruz. Bu bile cildin güneşten zarar görmesi için yeterli ve bu zararlı etki gün boyu cildi yıpratmaya devam ediyor.

Babor Hydro Flavon Cream’in içeriğindeki hercai menekşe ve mavi kantaron çiçeklerinin özlerinden elde edilen flavonlar sayesinde güneş ışığının tetiklediği serbest radikallerin oluşumu yavaşlatılıyor ve etkisiz hale getiriliyor. Böylece cilt gün boyu zararlı etkilerden korunmuş oluyor.

Besleyici yağlar ve su ile yüklü cyclotextrin ise nemlendirici faktörlerin en başında geliyor ve cilde hiç aralıksız nem sağlıyor.

Bilimsel araştırmalarıyla tanınan ve kozmetik otoritesi kabul edilen Babor’un bu yeni ürünü, güneşte ve güneş sonrasında cilde yoğun nem kazandıran onarıcı bir bakım kremi. Hydro Flavon Cream güzellik enstitülerinde satılıyor.

Fiyat Bilgisi:

50 ml : 105.000.000 TL

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>