>

GÜZELLİK

Cildinize üç farklı armağan

Pırıl pırıl bir cilde sahip olmayı kim istemez? İşte cevabı…
 
   
 
 
     
md formulations güvencesiyle üretilen firming treatment masque, içeriğindeki vitamin ve enzimler ile tene ekstra parlaklık sağlarken toparlama ve sıkılaşma da kazandırarak üçlü peeling etkisi yaratıyor.


Hava kirliliği, stres ve makyajın gün boyu yüzde kalması gibi birçok faktör sonucu cilt canlılığını yitiriyor. Kışın yıpratıcı ve kurutucu etkisi de eklendiğinde yoğun bir bakıma ihtiyaç duyuluyor. Tüm bu problemlerin giderilmesi için üretilen firming treatment masque, tek başına üç farklı fayda sağlıyor. Beyaz kil bazlı, maske formlu ürün, barındırdığı a vitamini sayesinde cildi toparlayarak sıkılaştırıyor. İçeriğindeki AHA, BHA ve yatıştırıcı özelliğe sahip papaya enzimi ise peeling etkisi yaratırken, düzenli kullanımda derinlemesine temizlik elde ediliyor.

Kış mevsiminin teninizde yarattığı olumsuz etkilerden korunarak daha sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak için dermatologlar tarafından da önerilen md formulations firming treatment masque‘ı tüm yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.

Kullanım şekli: Temiz cilde düzgün bir tabaka halinde sürülür. 10 – 15 dakika bekletilerek ılık su ile yıkanır. Haftada 2–3 kez uygulanabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>