>

GÜZELLİK

Elite Tırnaklar İçin Sağlıklı Ürünler Sunuyor!

Tırnakların renklendirilmesi ve bakımı biz kadınlar için vazgeçilmez bir ihtiyaç. Ancak bunu yaparken tırnakların sağlığına özen gösterilmesi şart. Tıklayın!
 
   
 
 
     
İşte sağlıklı güzel tırnaklar için etkili çözümler sunan Elite’nin geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Elite Acı Cila

Tırnak yeme alışkanlığını önlemeye yarar. Çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabilir. Şeffaf tırnak cilası görünümündedir.
Kullanım Şekli: Tırnağın üzerine ince bir tabaka halinde sürün ve kurumasını bekleyin. Tırnak yeme alışkanlığınız sona erene kadar iki günde bir işlemi tekrarlayın.
Fiyatı: 4.500.000 TL


Elite Tırnak Sertleştirici

Tırnak eti sertleştirici soyulan, çatlayan ve yumuşak tırnakları sertleştirirken ayrılmasını ve soyulmasını önler. Tırnakların bakımlı ve düzgün uzamasına yardımcı olur.
Kullanım Şekli: Haftada en fazla iki kere kullanım ile tırnakların sertleşmesini ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Tırnak altına, tırnak eti üzerine veya deriye sürülmemesi tavsiye edilir.
Fiyatı: 4.500.000 TL


Elite Tırnak Besleyici

Tırnak besleyici, kuru, yıpranmış ve kırılgan tırnakların, içeriğindeki nemlendirme ve besleme özelliği ile elastikiyet kazanmasını sağlar, tırnağı kırılmalara karşı güçlendirir. Elite Tırnak Besleyici tırnakların uzamasına yardımcı olur, kuruluğu önlerken tırnaklarınızın esnekliğini korur.
Kullanım Şekli: Tırnağın üzerine fırçası yardımıyla ince bir tabaka halinde sürüp, cilt tarafından emilmesi için masajla nazikçe yedirin.
Fiyatı: 4.500.000 TL


Elite Tırnak Eti Uzaklaştırıcı

Tırnak etrafındaki tırnak etlerinin kolayca geri itilmesine yardım eder.
Kullanım Şekli: Tırnağın, tırnak eti ile birleşen kısmına ince bir hat halinde sürün. Bir iki dakika tırnak etleri tarafından emilmesini bekleyin ve nazikçe tırnak etlerini geri itin.
Fiyatı: 4.500.000 TL

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>