>

GÜZELLİK

Eski bir değer, yeni bir keşif: Yulaf

"Babé Yulaf Grubu kampanyası ile bizi doğaya çağırıyor…. Yulafla gelen doğal güzellik…" Tıklayın, Cosmoturk’ten Babé Doğal Güzellik seti kazanın…
 
   
 
 
     
“Güzellik ne bir hikayede, ne bir filmde, ne de bir vitrinde… Güzellik doğada!” diyor Babé ve “Yulaf Grubu”yla doğal güzelliğe çağırıyor bizleri…


İspanyol dermokozmetik markası Babé, “Yulafla Gelen Doğal Güzellik” kampanyasıyla dikkatleri doğadan gelen mucize “yulaf”a çekiyor. Protein, vitamin ve mineraller deposu olduğu bilinen yulafın bir besin maddesi olarak birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı uzun yıllardır bilinen bir gerçek.

Babé’nin altını çizdiği; yulafın vücut sağlığımıza katkılarının yanı sıra dermokozmetik ürünü olarak şekillenip vücuda uygulandığındaki mucizevi etkileri. Babé, yulafı etken maddesi olarak kullandığı ürünleriyle yulafın onaran ve yenileyen yüzüyle tanıştırıyor hepimizi.

Yulaf, nemlendirici vücut sütü olarak şekil aldığında vücudun günlük bütün nem ihtiyacını karşılıyor, soğuk havanın ve güneşin zararlarını önlüyor. Rahatlatıcı özelliği de olduğu bilinen yulaf, tahriş olmuş cildi tedavi ediyor, ölü hücreleri canlandırıyor. Her derde deva yulaf, bir dudak koruyucusu olarak şekillendiğinde ise vücudumuzun belki de en ihmal edilen noktası olan dudaklarımızı koruyor, günlük bakımını sağlıyor.

Nemlendirici vücut sütü, banyo jeli, tonik ve dudak koruyucusundan oluşan bu seti Babé, “Güzelliğiniz İçin Doğal Nokta” mesajıyla doğanın kucağına ışık tutuyor.

Dermokozmetik dünyasını yakından ilgilendiren bu kampanya eski bir değer, yeni bir keşif olan yulafın insanlığa getirdiği hediyeler için de adeta bir keşfe çıkıyor.

-------------------------------------------------

HER HAFTA 5 COSMOTURK OKURUMUZA

-------------------------------------------------

ARMAĞAN BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!...-------------------------------------------------

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>