>

GÜZELLİK

İnatçı Sivilcelere 7 Gün Süre Verildi

Ducray Dermatoloji Laboratuarları’ndan Fransız Biyolog Sébastien Polycarpe Yenilenen Ducray Keracnyl PP Krem için İstanbul’daydı.
 
   
 
 
     

Ducray Dermatoloji Laboratuarları’ndan Fransız Biyolog Sébastien Polycarpe en inatçı sivilcelere 1 haftada etki eden Ducray Keracnyl PP Cream lansmanı için İstanbul’a geldi. Biyolog Sébastien Polycarpe, Ducray Dermatoloji Laboratuarları’nda yenilenerek geliştirilmiş olan Keracnyl PP Cream’in fark yaratan tüm özelliklerini ve dünya'da biyofilme karşı geliştirilen ilk ürün olmasını 27 Mart’ta yapılan bir basın lansmanında anlattı.

Pierre Fabre Dermokozmetik Genel Müdürü Orhan Koçer CVK Hotel’de yapılan basın toplantısının açılış konuşmasında “Çoğunlukla yağlı ciltlerde olmakla beraber her cilt tipinde akne görülebilir. Özellikle hormonal değişimler, stres, yanlış ürün kullanımları gibi faktörlerden dolayı kuru ciltte bile zaman zaman akne çıkabilir” dedi. Akne, Myrtacine(R) ve efektlerinin bulgusunu anlattı.

Ardından Ducray Stratejik Pazarlama Direktörü Biyolog Sébastien Polycarpe Keracnyl PP tanıtım filmini paylaştı ve en inatçı sivilcelere 1 haftada etki eden Ducray Keracnyl PP Cream’in dünya'da biyofilme karşı geliştirilen ilk, Fransa’da ise neden 1 numarada olduklarını anlattı.

Polycarpe; “Ducray Keracnyl PP Krem, daha da güçlendirdiği patentli Myrtacine® içeriği ile akneye neden olan bakteri biyofilmleri yıkıcı etkisiyle aknelerin daha hızlı giderilmesine yardımcı oluyor. PP vitamini ise akneye bağlı gelişen enflamasyon ve kızarıklığı baskılıyor. Sabal serrulata sayesinde aşırı sebum salgısını dengeleyerek
nem ve matlaştırma arasında mükemmel bir denge sağlıyor.” dedi.

Fransız Biyolog Sébastien Polycarpe sözlerine şöyle devam etti.“Ducray Keracnyl PP Krem, Myrtacine® sayesinde akneye neden olan P.Acnes bakterilerinin oluşturduğu biyofilmi ortadan kaldıran tek ürün olma özelliğine sahip. Böylece bakterilerin, antibiyotiklere karşı daha dayanıklı hale gelmesini ve tedavi sürecinin uzamasını engelliyor. Kısa sürede, istenilen, sağlıklı cilt yapısına kavuşmayı sağlıyor. Topikal tedaviler nedeniyle tahriş olmuş cildi anında yatıştıran ve enflamatuar lezyonlara karşı etkili Ducray Keracnyl PP Krem, aknelenme sonucunda oluşan izlerle de savaşıyor.”

Daha sonra tüm katılanların da deneyimlediği Keracnyl PP Krem workshopu yapıldı. Workshopda Ducray Keracnyl PP Krem’in iyice temizlenmiş cilde sabah ve akşam uygulanması gerektiği ve iyi bir makyaj bazı yarattığı da anlatıldı. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>