>

GÜZELLİK

Neutrogena® Norveç Formüllü El Kremleri’nden 2016 Kışına Özel Tasarım

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez klasiği; yeni ve sınırlı sayıdaki 2016 kış özel tasarımını sevenleri ile buluşturuyor.
 
   
 
 
     

Norveçli tasarımcılar Ingrid Reithaug ve Tonje Holand’ın; Neutrogena® için bu kışa özel olarak İskandinav mirasından esinlenerek tasarladığı; kış ruhunu ikonik karakterler ile yansıtan sınırlı sayıdaki Neutrogena® Norveç Formülü El Kremleri, yoğun bakım sağlarken şık görünümüyle de elleri şenlendiriyor.

Benzersiz tasarımları ve illüstrasyonları ile markaları Darling Clementine’ın dünya çapında ün kazanmasını sağlayan Ingrid Reithaug & Tonje Holand farklı bir bakış açısı ve zanaatkarlık ile ev gereçlerinden, tekstile kadar birçok parçanın tasarımına imzasını atıyor. Neutrogena® El Kremleri için de İskandinav kültüründen izler taşıyan üç doğal temadan esinlenen Darling Clementine, 2016 kışına özel dizaynı tasarlarken geleneksel İskandinav çapraz el işi dikiş motifinden, doğal kar tanesinin girift yapısından ve İskandinav ormanlarının eşsiz manzarasından ilham aldığını söylüyor.

En kuru ciltlerde bile etkili bakım…

Dünya çapında milyonların vazgeçilmez markası Neutrogena® %40 Gliserin içerikli Norveç Formüllü El Kremi ile en kuru ciltlerde bile yoğun ve uzun etkili bakım sağlıyor.

Dermatologlar tarafından geliştirilen yüksek etkili cilt bakım ürünlerinin lider markası olan Neutrogena® kuvvetli Norveç Formülü ile, zorlu kış koşullarında çalışan Norveçli balıkçıların soğuk hava ve deniz suyundan kuruyan, hasar gören ellerinden ilham alınarak geliştirildi.

Neutrogena® Norveç Formüllü El Kremi, en zor koşullarda bile gösterdiği etki ile tahtını ve kadınların kalbindeki yerini koruyor. Norveç Formüllü El Kremi’nin bu başarısı, tek bir damlasının en kuru elleri bile anında nemlendirip rahatlatmasından kaynaklanıyor.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 13,50.-TL
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>