>

GÜZELLİK

Oriflame, Doğanın Zenginliklerini Sizler İçin Bir Araya Getirdi…

Kışın Cildiniz Doğanın Zenginlikleri İle Beslensin !!! Tıklayın, Orfilame'den Özel Besleyici Zeytin ve Bambu Özlü Arındırıcı Duş Jeli, Vücut Kremi, Sıvı El Sabunu seti kazanın!...
 
   
 
 
     
Oriflame, Doğanın Zenginliklerini Sizler İçin Bir Araya Getirdi…Temizleme ve nemlendirme özelliği ile bilinen “Zeytin” ile, silis açısından zengin onarıcı ve güçlendirici özelliğe sahip “Bambu” özlerini içinde bulunduran birbirinden faydalı mükemmel bir besleyici set sizleri bekliyor.

BESLEYİCİ ZEYTİN VE BAMBU ÖZLÜ ARINDIRICI DUŞ JELİArındırıcı duş jeli, cildinizi nazikçe temizler ve ölü hücreleri arındırır. Zeytin ve Bambu özleri cildinizi baştan aşağı besler. (200 ml)

BESLEYİCİ ZEYTİN VE BAMBU ÖZLÜ VÜCUT KREMİTaze kokulu besleyici vücut nemlendiricisi Zeytin ve Bambu özleri ile tüm vücudunuzu gün boyu nemlendirir. Böylece kışın cildinizin kuru kalması önlenir. (200 ml)

BESLEYİCİ ZEYTİN VE BAMBU ÖZLÜ SIVI EL SABUNUZeytin ve Bambu özleri ile zenginleştirilmiş, tazeleyici kokulu sıvı el sabunu cildinizi nazikçe temizler. 300 ml

Bu muhteşem besleyici bakım seti ile kış aylarında da cildiniz nemli ve soğuk havalara karşı güçlü olacak…

-------------------------------------------------
30 COSMOTURK OKURUMUZA ORIFLAME'DEN ARINDIRICI DUŞ JELİ, VÜCUT KREMİ VE SIVI EL SABUNU SETİ HEDİYE
-------------------------------------------------

ARMAĞAN BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!...-------------------------------------------------
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>