>

GÜZELLİK

Pırlanta Bakımı İle Pırlanta Işıltısına Sahip Tazelenmiş Bir Cilt…

Laveda Spa’yla ciltte pırlanta ışıltısı
 
   
 
 
     

The Ritz-Carlton, İstanbul Laveda Spa, sunduğu masaj ve bakımlarla misafirlerini günlük yaşamın stresinden arındırırken, güzel ve tazelenmiş bir cildin coşkusuyla buluşturuyor. Pırlanta, Laveda Spa’da uygulanan özel cilt bakımı ile yepyeni bir cilde kavuşmanın yolunu da sunuyor. Carita’nın Diamant De Beaute ürününün kullanıldığı bu bakım turmalin ve pırlantanın eşsiz birleşiminden oluşuyor. Laveda Spa’nın Pırlanta Bakımı’nın içeriği bitki ve mineral dünyasını, nadir taşlar ve bio-teknolojideki son gelişmelerle bir araya getiriyor. The Ritz-Carlton, İstanbul Laveda Spa misafirlerini, sonsuzluğu simgeleyen pırlantayla eşsiz bir güzellik deneyimine davet ediyor.

The Ritz-Carlton, İstanbul Laveda Spa, misafirlerini “şımartan” bakımlarla buluşturmayı sürdürüyor. Laveda Spa, Pırlanta Bakımı’yla cilde yeni bir ışıltı vaat ediyor. Carita’nın Diamant De Beaute ürününün kullanıldığı Pırlanta Bakımı, turmalin ve pırlantanın eşsiz birleşiminden oluşuyor.

Sonsuzluğun, ışıltının ve saflığın sembolü olan pırlanta, dünyanın derinliklerinde bulunan en değerli element. Bu eşsiz malzeme, kadınları benzeri olmayan bir ışıltı ve saflıkla güzelleştiriyor. Bu bakımda kullanılan özel kremde, mineral içerikler, bitkisel içerikler ve bio-teknolojik içerikler yer alıyor.

Laveda Spa’nın bu seçkin cilt bakımında doğanın en saf, nazik ve zengin değerli taşları kullanılıyor. Bu özel cilt bakımı, kırışıklıkların ve koyu renk lekelerin görünümlerini en aza indirmeye yardımcı oluyor. Bu bakım daha sıkı, yoğun, ışıltılı ve gençlikle parlayan bir cilt yaratmaya da destek oluyor. Pırlantanın eşsiz güzelliğini ve doğanın değerli elementlerini cildinde hissetmek, güzelliğine farklı bir ışıltı katmak isteyenler The Ritz-Carlton, İstanbul Laveda Spa’nın ayrıcalıklı Pırlanta Bakımı’nı tercih edebilirler.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: (0212) 334 43 53

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>