>

GÜZELLİK

Provital’den bayanlara özel…

Hamilelik döneminde oluşan çatlaklar “ActiStretch’’ ile tarih oluyor… (Tıklayın, Provital Kozmetik’ten “ActiStretch’’ kremi kazanın)
 
   
 
 
     
HAMİLELİK DÖNEMİNDE OLUŞAN ÇATLAKLAR “ACTISTRETCH’’ İLE TARİH OLUYOR…

Hamilelik,ergenlik dönemi,kilo artışı,kozmetik cerrahi,vücut geliştirme gibi nedenlerle oluşan cilt çatlakları ActiStretch çatlak kremi sayesinde sorun olmaktan çıktı.

Çatlak izlerini silmeye ve çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olan ActiStretch;özel botanik bir formüle sahiptir.Bu özel formülü sayesinde,doku yıkımına yol açan hücreleri engeller,hasara uğramış hücreler arası dokunun (matriksin) onarılmasını uyarır.


ActiStretch çatlakların,kızarıklığını,derinliğini ve genişliğini azaltarak görünümünü iyileştirir.Yapılan klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış olan ActiStretch ciltteki çatlak çöküntüsünde %72 ye varan azalma sağlamıştır.

Tamemen doğal bir ürün olan Actistretch düzenli kullanımla pek çok bayanın korkulu rüyası olan cilt çatlaklarından gözle görülür düzeyde kurtulmayı vaad ediyor.

Türkiye’nin Tercihi ActiStretch Eczanelerde

www.cildimiziseviyoruz.biz

-------------------------------------------------
4 COSMOTURK OKURUMUZA HEDİYE
-------------------------------------------------

ARMAĞAN BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!...-------------------------------------------------


ACTIBREAST GÖĞÜS DOLGUNLAŞTIRICI KREM

Artık “ActiBreast’’ ile göğüslerinize yeni bir görünüm kazandırmak mümkün. (Tıklayın, Provital Kozmetik’ten göğüs dolgunlaştırıcı ActiBreast krem kazanın)

Provital Kozmetik’in etken maddesi FOITS tekniği kullanılarak ciddi ve titiz bilimsel çalışmalarla üretilmiş göğüs dolgunlaştırıcı kremi “ ActiBreast ’’ Türk kadınlarının yeni tercihi oldu…

Artık ActiBreast ile göğüslerinize yeni bir görünüm kazandırmak mümkün. ActiBreast göğüs büyütmede bir devrim yaratmakla beraber;sarkık göğüslerin dikleşmesi ve dolgunlaşmasında da etkisi kanıtlanmış yeni nesil bir üründür.


Kilo alıp verme,hamilelik sonrası göğüslerde oluşan sarkmalar gibi problemler ActiBreast ‘le tarih oluyor.ActiBreast göğüslerdeki yağ miktarını arttırarak dolgunlaştırıp dik görünüme kavuşmasını sağlıyor.


ActiBreast’in en önemli özelliği hormon veya fitoöstrojenler(bitkisel östrojen hormonu) içermemesidir.Sadece göğüsler için değil; kalçalar ve bacaklar gibi vücudun dolgunluk istenen her bölgesinde kullanılabilmektedir.

ActiBreast’le vücudunuzu yaza hazırlamanın tam zamanı...

Türkiye’nin Tercihi ActiBreast Eczanelerde

www.cildimiziseviyoruz.biz
www.actibreast.org

-------------------------------------------------
3 COSMOTURK OKURUMUZA HEDİYE
-------------------------------------------------

ARMAĞAN BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!...-------------------------------------------------
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>