>

KÖŞE YAZILARI | SERPİL ŞAHİN

Kalembiti Teyze`nin Organik Aşk Tarifi

"Kalembiti Teyze’nin mutfağına hoş geldiniz. Bu mutfakta her şey organiktir." Serpil Şahin`in yeni yazısı...
 
   
 
 
     

Kalembiti Teyze’nin mutfağına hoş geldiniz. Bu mutfakta her şey organiktir. Verilen tarifler kesinlikle başka yerlerde bulamayacağınız kadar özeldir. Şimdi bu tarifin bir çıktısını alın ve geçin yatak odanıza.

Malzemeler

• 1 adet kadın/erkek (isteğe göre değişiklik gösterecektir.)Ama bu tarifin olmazsa olmazıdır. Lütfen bütçenizi ona göre belirleyeniz.

• Her zırlayışınızda içinizi dökeceğiniz en az bir dost.

• Sevgilinizle her kavganızda ona göz diken, en az bir bayan arkadaş.

• Sevgilinizle ayrıldığınızda sizi teselli edecek, ederken de bıyık buracak en az bir bay arkadaş

• Size yol göstermeye çalışan (ama aslında egolarını yönetmekten öteye gidemeyen) 4-5 kafa insan

• Bir tutam şefkat

• Bir yemek kaşığı arzu

• Göz kararı seksapel/erkekse adale kafidir.

• Bir tatlı kaşığı ihanet

Malzemeler damak tadınıza göre değişiklik gösterecektir, o yüzden benim sizlerle paylaştığım temel gereksinimlerdir. Mesela sizlere bir tutam kırmızı sevgi ve toz aşk da önerebilirim. Yemeğin tadına kavga ve şehvet katacaktır. Fakat en başta da dediğim gibi pek gerekli değildir, o kadar masrafa gerek yok yani.

Hazırlanışı

Kadın ve erkek ya da erkek-erkek/kadın-kadın (çeşit her zaman iyidir) önce bir güzel soyulur. Soyulan bu varlıklar itina ile yatağa bırakılır. Arzu ve seksapel yeteri kadar ilave edilir. Lütfen bir tutam toz aşk ilave etmeyi unutmayınız.

Yeteri kadar ısınan bu karışımın içine bir tutam şefkat ilave edilmelidir, yoksa yemek her an yanabilir. Birazcık soğuyan karışımımızı dışarıya çıkarmanın vakti gelmiştir. Aman hanımlar ve beyler yatağa çıplak elle dokunmayınız, her ne kadar karışım soğuyor gibi hissetseniz de aslında birazdan ilave edeceğimiz malzemeler ateşi daha da körükleyecektir. Karışımımıza iç dökülecek dostlar koyalım -bu dostların genellikle az duyanları tercih sebebidir- Yemeğimizin içinin sulandığını hissedeceksiniz, lütfen paniklemeyin hangi yemeğin içine bir adet dost ilave ederseniz edin yan etkisi bu olacaktır ama vereceği tadı da göz ardı etmemek lazım.

Karışımımızın yarısını başka bir yatağa alalım ve bu karışımların içine ayrı ayrı ilaveler yapalım. Ayırmış olduğumuz karışımlardan birine bir bay arkadaş, diğerine ise bayan arkadaş ilave edelim. Gördüğünüz üzere dişi olan tepkime vermiş ve bu bay arkadaş malzemesini zor kabul etmiştir. İşte bu noktada olaya bir tatlı kaşığı ihanet eklememiz gerekmektedir. Yemek yavaş yavaş şahane kokular çıkarmaya başlamıştır ki, o da ne 4-5 kafa insan malzemesini ilave etmeyi unutmuşuz. Fakat zamanlama açısından geç kalmadığımızı düşünecek olursak hemen ilave edelim malzemeyi. Siz ihanetlerle boğuşurken olayı çözecek 4 kafayı alalım ve ilişik yemeğimizin içine ilave edelim.

Çapraz tatlarla pişen yemeğimiz birkaç ay sonra hazır olacaktır.

Belki en başta belirtmedim ama Kalembiti Teyzenizin bu tarifi vakit ve sabır gerektiren bir tariftir, organik ürünlerle yapılması da ayrıca ruhunuzu sizden alacak ve damağınızın tadını değiştirecektir.

Servis

İki kişilik olduğu düşünülen bu tarifi 4 kişiye çaktırmadan rahatça sunabilirsiniz.

Afiyet olsun.

P.S. Tarifi arkadaşınıza göndermek için lütfen e-mail adresi bırakınız.

Serpil Şahin
serpil5sahin@gmail.com
www.serpilsahin.netSERPİL ŞAHİN
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>