>

KÖŞE YAZILARI | SİBEL ŞENGÜL

Mutluluğun Sırrı Değişimde Saklı

Hayalimdeki gibi biri ile bir türlü tanışamıyorum. (Sibel Şengül)
 
   
 
 
     

Hayalimdeki gibi biri ile bir türlü tanışamıyorum. Tanışsam bile o benden etkilenmiyor, mutlu bir ilişki yakalayamıyorum diyorsanız..

Sürekli aynı rutini devam ettirip farklı bir sonuç almayı beklemek aptallara özgü bir yaklaşımdır. Hayatınızda birşeyleri değiştirmenin zamanı geldi de geçiyor!

1. KENDİNİZİ DEĞİŞTİRİN.

Başkalarını değiştirmek sizin elinizde olmadığına göre yapmanız gereken kendinizi ve olaylara bakış açınızı değiştirmek. Kendinizi bu hayatta kurban olarak görmek yerine hayatın kontrolünü elinize alın. Oturduğunuz evi, işinizi, arkadaşlarınızı değiştirebilirsiniz. Radikal değişiklikler yapmak için başınıza bir felaket gelmesini beklemeyin. Deprem olmadan önce oturduğunuz semti, patronunuz sizi kovmadan ya da emekliye ayrılmadan önce işinizi değiştirebilirsiniz. Var olan arkadaşlarınızın sizi çok iyi tanıdığını ve hareketlerinize karşı önyargılı yaklaştıklarını, onların yanında kendinizi yenileyemediğinizi düşünüyorsanız arkadaşlarınızı da değiştirebilirsiniz. Yeter ki siz bu değişiklik için istekli olun.

2. ARADIĞINIZ KİŞİYİ DEĞİŞTİRİN.

Saplantılı bir şekilde aynı kişiyi elde etmek için çabalamak yerine hedefinizi değiştirin. Sizi daha az uğraştıracak, daha az yoracak, daha iyi hissettirecek biri ile beraber olmayı hedefleyin.

Ciddi İlişki ve Evlilik


Sosyal Hayat Rehberiniz
Neden Hala Bekarsınız?


SİBEL ŞENGÜL
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>