>

KÖŞE YAZILARI | SİBEL ŞENGÜL

Neden Hala Bekarsınız?

Sevgiliniz yok ve artık ciddi bir ilişkiniz olsun istiyorsunuz. (Sibel Şengül)
 
   
 
 
     

Sevgiliniz yok ve artık ciddi bir ilişkiniz olsun istiyorsunuz. Size kalsa bütün dünya bunun farkında ama bu isteğinizi gerçekten dışarıya doğru yansıtıyor musunuz? Vitrinde misiniz? İnsanların size yaklaşmasına izin veriyor musunuz?

Hemen her gün dışarıdayım, etrafımda birçok insan var, bu kadar sosyal olduğum halde neden hala istediğim gibi biri ile tanışamadım diye yakınan çok fazla kişi var.Sürekli en yakın arkadaşlarınızın davetlerine gitmektense çok fazla samimiyetinizin olmadığı tanıdıklarınızın kutlamalarına gitmeye gayret gösterin. Tamam, her seferinde çok keyifli vakit geçirmeyebilirsiniz ancak yeni birileri ile tanışma fırsatı bulursunuz. Garantici tavrınızı bir yana bırakın, keyif alacağınızdan emin olmadığınız aktivitelere de katılın.

Zorunluluk haricinde de insanlarla sohbet edin. Kimi zaman hayatı yavaş çekim yaşayın, küçük anları değerlendirin. Ajandanıza sosyal olmak adına not aldığınız programları yaparken ödev bilinci ile hareket etmeyin, spontaneliğe pay bırakın.Spor salonunda müstakbel eşimle tanıştım diye anlatan arkadaşınız eminiz kulağında kulaklıkla koşu bandının üzerinde sosyalleşmedi. Tesadüfleri biz kendimiz yaratıyoruz. Dış dünyadan kendinizi soyutlamayın.Evliliğe giden yolda hayatı ıskalamamak için sorularınızın cevabı Neden Hala Bekarsınız?'da.

http://www.dr.com.tr/Kitap/Neden-Hala-Bekarsiniz/Sibel-Sengul/Egitim-Basvuru/Aile-Cocuk/Kadin-Erkek-Iliskisi/urunno=0000000446774

https://www.facebook.com/nedenhalabekarsiniz

www.mymacchiato.com


SİBEL ŞENGÜL
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>