>

KÜLTÜR-SANAT

Arttravel ile Art Basel Miami Beach

Amerika’nın önemli sanat etkinliklerinden Art Basel Miami Beach 1-4 Aralık tarihleri arasında Miami Beach Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
 
   
 
 
     

Tizano Vecellio’ya ait şaheserler, Miami’nin uzun soluklu çağdaş sanat fuarının ağır topları arasında yer alırken, hedge fon yöneticisi Adam Sender, Art Basel Miami Beach’te sanat koleksiyonunu sergileyecek. Ayrıca David Adjave, Design Miami için özel olarak hazırlanmış bir çalışma olan ‘Yaratılış’ adlı eserini ilk kez görücüye çıkaracak.

Fuarda tasarım performanslarında FENDI, tasarımcı Elisa Strozyk ve sanatçı Sebastian Neeb tarafından hayata geçirilen ‘Zanaat Simyası’ adlı bir enstalasyon sunacak.

2000’den fazla sayıda sanatçının işlerini görme fırsatını sunan fuara Amerika, Kanada, Avrupa, Latin Amerika ve Asya’dan uluslararası galeriler katılıyor. David Castillo Galeri (Miami), Annet Gelink Galeri (Amsterdam), Herald St (Londra), Paul Kasmin Galeri (New York), Johann König (Berlin), Tomio Koyama Galeri (Tokyo), ShanghART Galeri (Şangay) katılan galeriler arasında yer alıyor.Tanınmış galeriler kadar yükselişte olan galerilere de yer veren ve yan etkinliklerle programını zenginleştiren fuarın yedi farklı bölümü bulunuyor.

Audi, Design Miami’nin Seçkin Otomotiv Sponsoru, Fendi ve Swarovski Crystal Palace fuarda yeni tasarım projelerine ışık tutacak; Veuve Clicquot ve Cappellini’n de 2011 fuarında desteklerini sürdürüyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>