>

KÜLTÜR-SANAT

Bedük’ten Geri Sayım: 4..3..2..1…. Push The Button!

Yaptığı projelerle adından söz ettiren ve her çalışmasıyla dikkatleri üzerine çeken Bedük, merakla ve heyecanla beklenen yeni çalışmasını dinleyiciyle buluşturuyor.
 
   
 
 
     

Sony Music etiketiyle yayınlanacak ve 10 şarkıdan oluşan Intergalactic albümünden ilk sürprizi ise 8 Mayıs’ta “Push The Button” şarkısıyla müzikseverlere sunuyor. Her detayıyla Bedük imzası taşıyan, elektronik dans müziği türündeki şarkı, yüksek enerjisi ve güçlü baslarıyla dinleyenlerin iliklerine işleyecek.

Sevilen sanatçı Bedük, 2007 yılında yayımlanan ve ilk Bedük albümü olan Even Better – Çok Kişilikli Gösteri’den beri ilk kez hem Türkçe hem İngilizce şarkılarının yer aldığı yeni albümü “Intergalactic” için de çıkış tarihini müjdeliyor: 12 Haziran 2020.

Londra’da kendi stüdyosunda kaydettiği ve tüm prodüksiyon sürecini kendisinin üstlendiği albümün kapak tasarımı da yine Bedük imzası taşıyor.
 “BEDÜK MÜZİĞİ”NE HAZIR OLUN!

Yorumcu, söz yazarı, besteci ve aranjör kimliğiyle başarılı projelere imza atan Bedük, yeni albümü Intergalactic’i şu sözlerle anlatıyor: “Albüm sanki 10 farklı sanatçının en iyi albümlerinden alınmış gibi, her parçanın tarzı, tavrı, söz dünyası ve bakış açısı birbirinden oldukça farklı. Bu dönem, yaratıcılığımın en yüksek noktasında hissediyorum kendimi ve bu yüzden müziğimi tek bir müzikal ve sanatsal dünyaya sıkıştırmak istemiyorum. Albümün tarzını soranlara “ Bedük Müziği “ diyorum. Her parça temelinde dans müziği, ama apayrı pencerelerden bakıyorlar. Albümden tam keyif almak için baştan sona dinlemenizi tavsiye ederim”.

Bedük’ün 12 Haziran’da yayınlanacak “Intergalactic” albümünün müjdeleyicisi ilk şarkı “Push The Button” şimdi tüm dijital platformlarda!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>