>

KÜLTÜR-SANAT

Bodrum’da büyük buluşma…

Fahir Atakoğlu ve Sertab Erener Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alacak…
 
   
 
 
     
Dünyaca ünlü besteci müzisyen Fahir Atakoğlu, 25. sanat yılını birbirinden özel konserlerle kutluyor. Fahir Atakoğlu 25. sanat yılı çerçevesinde 15 Ağustos’ta Bodrum Antik Tiyatro’da Sertab Erener ile birlikte sahne alacak.


Müzik hayatına Amerika’da devam eden Fahir Atakoğlu, 25. sanat yılı çerçevesinde Tarkan, Nilüfer, Sertab Erener ve Levent Yüksel’in de konuk sanatçı olarak yer aldığı ilk konserini Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda verdi. Atakoğlu, 15 Ağustos’ta da Sertab Erener ile birlikte Bodrum Antik Tiyatro’da sevenleriyle bir araya gelecek.


Fahir Atakoğlu’nun eski ve yeni albümlerinde eserlerle sahne alacağı 25. yılına özel konserde ikili ayrıca geçmişte birlikte yaptıkları jingle çalışmalarından örnekler de seslendirerek geceye renk katacak. Fahir Atakoğlu’nun etkileyici besteleri Sertab Erener’in büyülü sesiyle Bodrum Antik Tiyatro’da konseri izleyenler keyifli anlar yaşayacak.

Müzik hayatında 25. yılını kutlayan Fahir Atakoğlu, 25.yıla özel bir de albüm çıkardı. Fahir Atakoğlu’nun geçmişte bestelediği eserlerinin yeni kayıtlarının yer aldığı “İZ” adını taşıyan albümdeki eserler Sezen Aksu, Tarkan, Nilüfer, Sertab Erener ve Levent Yüksel tarafından yeni düzenlemeleriyle yeniden yorumlandı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>