>

KÜLTÜR-SANAT

Harry Potter Hayranları İstanbul’da Buluştu

Tüm dünyayla eş zamanlı Türkiye’de gerçekleşen “Harry Potter ve Felsefe Taşı” filminin 20. yılına özel şenlik, serinin her yaştan binlerce hayranını İstanbul’da bir araya getirdi.
 
   
 
 
     

Pandemi şartlarına uygun olarak, Sihir Dükkanı ev sahipliğinde düzenlenen bu özel etkinlik kapsamında film, Warner Bros.’un özel izniyle yıllar sonra beyazperdeye taşındı.

“Harry Potter ve Felsefe Taşı" filmi 20, yılında, tüm dünyayla eş zamanlı olarak tüm gün süren şenlikle yeniden sinemaseverlerle buluştu. Ülkemizin ilk ve tek lisanslı Harry Potter partneri olan Sihir Dükkanı’nın ev sahipliğinde, Cinemaximum Kanyon’da düzenlenen etkinlik, yediden yetmişe her yaştan Harry Potter hayranını bir araya getirdi.

Kitapları milyonlarca satan, filmi gişe rekorları kıran “Harry Potter ve Felsefe Taşı” şenliğinde "Büyük Salon" teması canlandırılırken, yarışmalar ve çeşitli eğlenceli aktiviteler de gerçekleştirildi.

Harry Potter hayranlarının filme özel lisanlı ürünleri de satın alabildiği etkinlik kapsamında, Warner Bros.’un özel izniyle 9 salonda, 2 seans olarak gösterilen "Harry Potter ve Felsefe Taşı" filmini de binlerce kişi izledi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>