>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul’a En Yakın Tek Müzik Festivali

02-05 Ağustos tarihlerinde şehrin karmaşasından uzaklaşarak, denizin ve ormanın birbirini kucakladığı Yalova’nın en güzel sahilinde müthiş bir müzik festivali gerçekleşecek.
 
   
 
 
     

Kaptan Yapım Organizasyon tarafından 02-05 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan Yalova Müzik Festivali 2018, Türk rock ve alternatif müziğin en iyilerini bir araya getiriyor.

2 Ağustos akşamı muhteşem bir parti ile açılacak ve 3 gün boyunca Yalova sahilinde yer alacak olan “Yalova Müzik Festivali” nde 30’a yakın performans ve eğlenceli etkinlikler gerçekleşecek.

Haluk Levent, Manuş Baba, Aylin Aslım, Şebnem Ferah, Bülent Ortaçgil, Redd, Teoman, Ceylan Ertem, Can Gox ve İstanbul Arabesque Projectgibi müziğin efsane isimlerinin sahne alacağı festival, 4.000 kişilik kamp alanı, 20.000 kişilik kapasitesi ile bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Çevre illere sadece 1 saat uzaklıkta şehrin karmaşasından uzaklaşmak, deniz ve ormanın tadını birbirinden özel sanatçılarla çıkartacak olan festivaldeyer alacak sanatçılar ise şöyle sıralanıyor;

2.Ağustos

Açılış Partisi3.Ağustos 

Haluk Levent

Manuş Baba

Aylin Aslım

Gazapizm

Can Gox

İstanbul Arabesque Project

Keti
Dejavu Fead ve Derdiyok Ali

Fezadan

Mert Erşahin4.Ağustos

Şebnem Ferah

Bülent Ortaçgil

Redd
Melek
Mosso

Murat İlkan&Metin Türkcan

Timsahın Gözyaşları

Necati ve Saykolar

Vera

Naz Ölçal

Barlas Tan Özemek5.Ağustos

Teoman

Ceylan Ertem

Adamlar

Ahmet Aslan

Sena Şener

Emir Can İğrek

Sözeri

Teneke Trampet

Can Kazaz

Can Oflaz


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>