>

KÜLTÜR-SANAT

Korkma bu akşm gelip çalmam kapını...

Perihan Mağden’in “Korkma bu akşam gelip çalmam kapını” adlı kitabı okuyucuyla buluşuyor.
 
   
 
 
     
Yıllardır korsan kitapla mücadele eden yayıncılar şimdi ucuz kitap projesiyle korsan yayınların önüne geçmeyi hedefliyor. Everest Yayınları 1.500.000 TL gibi bir fiyatla Perihan Mağden’in “Korkma bu akşam gelip çalmam kapını” adlı kitabını okuyucuyla buluşturuyor. İlk baskısı 100 bin adet olan kitabın en önemli özelliği şimdiye kadar okuyucuya sunulan nitelikli en ucuz kitap olması.


Bir çok tartışmayı beraberinde getiren ucuz kitap tartışmasına son noktayı koyan Everest Yayınları şimdiye kadar basılan ucuz kitapların aksine kağıt, baskı ve üretim kalitesinden ödün verilmeden bu projeye başladıklarını ifade ediyor. Türkiye’nin daha fazla kitap okuyabilmesi ve yazarın geniş okuyucu kitlesi ile buluşabilmesini amaçlayan Everest, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yayın dünyasına yeni okuyucular kazandırmayı hedefliyor. 1.500.000 TL gibi rekor bir fiyatla satışa sunulan kitap, tüm kitapçılarda…

EVEREST YAYINLARI


------------------------------------------------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 10 ŞANSLI COSMOTURK OKURU PERİHAN MAĞDEN'İN "Korkma bu akşam gelip çalmam kapını" KİTABINI KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...------------------------------------------------------------------------------
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>