>

KÜLTÜR-SANAT

Şimdi Hissetme Zamanı!

“Avalon” üçlemesinin ikinci kitabı Hissetmeye Var mısın? raflardaki yerini aldı. Şimdi hissetme zamanı!
 
   
 
 
     

İlk romanı Oyuna Var mısın? ile okuyucunun beğenisini kazanan Indigo Bloome, Hissetmeye Var mısın? ile “Avalon” serisine devam ediyor. Okuyucuyu güven, ihanet, arzu, aşk ve risk arasındaki karmaşık ilişkinin keşfine çıkaran Bloome bir yandan da heyecanın dozunu artırıyor!

Önce Zihnindeki Perdeleri Kaldırdı. Şimdi Hissetmenin Zamanı!

Alexandra ve Jeremy için her şey muhteşemdir. Londra’da buluşacak iki âşık, birbirine kavuşmak için dakikalar sayarken Jeremy’nin formülünü ele geçirmek isteyen karanlık bir tröst Alexandra’yı kaçırır!Alexandra birden kendisini gölgeler arasında sahnelenen tehlikeli bir oyunun ortasında bulur. Onu kaçıranlar kadın cinselliğinin en karanlık gizemini çözmek için Alexandra’yı kullanmak isterlerken Alexandra’nın ne kaçma şansı vardır ne de kaçmayı gerçekten de isteyip istemediğini bilmektedir.

Kendi meraklarını ve arzularını tatmin etmek için Alexandra ne kadar ileri gidebilir? Bu maksadını aşan oyunu her şeyi riske edip yine de oynamaya değer mi?

Oyuna Var mısın? kaldığı yerden devam ediyor...

Oyuna Var mısın? ile erotik roman yazarlığında kendini ispatlayan Bloome, Hissetmeye Var mısın? ile macera romancılığında da iddialı olduğunu gösteriyor! ,

Yazar: Indigo Bloome
Tür: Erotik Roman
Sayfa sayısı: 288 sayfa
Fiyatı: 17.00 TL.
Yayın tarihi: 14.03.2013


facebook.com/altinkitaplar
twitter.com/altinkitaplar
http://www.altinkitaplar.com.tr/hissetmeye-var-misin/
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>