>

KÜLTÜR-SANAT

Sinema Dans ve Eğlence Tutkunları Bu Partide Buluşuyor “Filmekimi 212”

Filmekimi ile Beyoğlun’da eğlenceli bir parti “Filmekimi 212”...
 
   
 
 
     

Sinemaseverlere alternatif bir sinema içeriği sunmak üzere faaliyet gösteren sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) işbirliğiyle, 13. Filmekimi’nin İstanbul gösterimlerinin son gününde “Filmekimi 212” partisini düzenliyor. Sinema, müzik ve dans tutkunlarını bir araya getirecek parti, 17 Ekim Cuma akşamı saat 21.30’da Public House Asmalımescit’te başlayacak ve gece boyu devam edecek.

13. Filmekimi’nde keşfettiğiniz filmler üzerine sohbet ederken kendinizi bir anda dans pistinde bulabileceğiniz Filmekimi 212’de, elektronik müzikte dünyanın en iyi 100 ismi arasına giren ilk ve tek Türk olan DJ Tarkan, katılımcıları yaratıcı ve akıcı setiyle coşturacak.

Sinema sektöründen tanıdık simalar ve Fil’m Hafızası’nın sürprizleriyle renklenecek Filmekimi 212’de, katılımcılar içeceklerde geceye özel fiyatlardan, 22.00 – 00.00 saatleri arasında ise kokteyl ve shot’larda ekstra %25 indirimden yararlanabilecek.

Bu özel etkinliğe ait biletler, Biletix web sitesi ve satış noktalarından ya da etkinlik sırasında mekân girişinden temin edilebilir. Bilet fiyatları tam 25 TL, öğrenci 15 TL’dir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>