>

MAGAZİN

İlker Ayrık ve Sanem Bağcı Ayrık’ın “Tarladan Tabağa” Konseptiyle Kurdukları Rita Çiftlik Özel Bir Davetle Açıldı!

Ayrık çifti, temiz tarım felsefesi ile “tarladan tabağa” konseptini birleştiren Rita Çiftlik’in açılış partisinde karşılama konuşmasını, oğulları Ömer ve Ferit ile birlikte yaptılar.
 
   
 
 
     

Sevilen oyuncu İlker Ayrık’ın, eşi Sanem Bağcı Ayrık’la birlikte Beykoz’da hayata geçirdiği Rita Çiftlik, geçtiğimiz haftasonu Müjdat Gezen, Mustafa Alabora, Kıvanç Tatlıtuğ, Birce Akalay, Burak Deniz, Didem Soydan, Zeynep-Volkan Demirel, Mehmet Demirkol, Şoray Uzun, Didem Balçın, Ayşe Tolga, Ayça Erturan, Begüm-Ceyhun Fersoy, Timur Acar, Murat Şeker gibi birçok ünlü ismin katıldığı bir davetle açıldı.

Hem Rita Moda’nın hem de Rita Çiftlik’in danışman şefliğini üstlenen Murat Bozok’un imzasını taşıyan benzersiz menünün sunulduğu gecede konuklar, eşsiz bir atmosferin tadını çıkardılar.


Sanem Bağcı Ayrık ve İlker Ayrık’ın kurucusu olduğu Boğazişleri A.Ş. tarafından hayata geçirilen Rita Çiftlik, Beykoz’un İshaklı Köyü’nde 17 dönüm yemyeşil bir arazide heyecan dolu gastronomi serüvenine başladı.

Rita Bahçe’de kokteyl ve DJ performansıyla başlayan renkli açılış daveti, Rita Çiftlik’in, ünlü şef Murat Bozok imzalı eşsiz menüsünün sunulduğu yemekle devam etti. Davetlilere gastronomik bir deneyim yaşatan akşam yemeği sonrasında parti, müzisyen Deniz Sipahi’nin muhteşem performansıyla devam etti.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>