>

MAGAZİN

Işın Karaca 2016 Yılına Damga Vuracak

2016 yılına damga vuracak hitlerlerinin ilki GÜZELİM ile yaza start verdi…
 
   
 
 
     

IŞIN KARACA, daha önce Mısırlı şarkıcı “YARA” tarafından “MAGHROUM” ismi ile yayımlanan şarkının türkçe versiyonu “GÜZELİM” ile 17 Haziran Cuma günü müzik severlerle buluştu.

Son derece eğlenceli olan şarkının müziği Jean Marie Riachi tarafından bestelenmiş olup, türkçe sözleri Işın Karaca, Fatih Ertür, Sefa Chesmeberah ve Tuğrul Odabaş tarafından yazıldı.

“GÜZELİM”in düzenlemesinde ise Işın Karaca'nın kardeşi, prodüktörü ve aynı zamanda menajeri Akın Büyükkaraca ve Firuz İsmailov imzası bulunuyor.

Avrupa Müzik markasıyla Haziran ayında "GÜZELİM", Eylül ayında da "AŞK" isimli şarkıları yayımlayacak olan IŞIN KARACA, 15.Aralık.2016’da “EYVALLAH” isimli albümünü sevenleriyle buluşturmak için yoğun konser temposundan arta kalan zamanlarında ekibi ile aralıksız stüdyoda çalışmalarını sürdürüyor.

IŞIN KARACA “GÜZELİM” ile ilk kez Avrupa Müzik markasıyla karşınızda… Bugün Beykoz Kundura Fabrikası’nın çatısında Mustafa Özen yönetmenliğinde çekilen, şarkının kendisi gibi eğlenceli video klibi de önümüzdeki hafta itibarıyla tüm müzik kanallarında.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>