>

KÖŞE YAZILARI | NEMZA SİNANOĞLU

İyi İş Çıkarmak Lazım….

Kabahat kimle kimin arasındaydı... Neyle niçin bu kadar sevilmiş, sebebi aranmadan gizliden gelmişti aşk... (Nemza Sinanoğlu)
 
   
 
 
     

Kabahat kimle kimin arasındaydı... neyle niçin bu kadar sevilmiş, sebebi aranmadan gizliden gelmişti aşk....her şeyin sonucu bilinseydi bu kadar zevkli olur muydu? her zaman yeni kadrosuyla her gün yeniden oynanan oyun tadındaki hayatın..

Mümkünü, oluru var mıydı her şeyin istenildiği gibi olmasının.....yada varsa kimlere mensup olmak gerekliydi... kurnaz mı? akılı mı ? yoksa saf rolü oynamak tamıydı?....

Ey hayat sen nelere kadirsin...kimlere nelere izin vermekte, bizi hangi koşulda oynatmaktasın...kim?nerede? hangi rolde? karşımış durumda..saatler geçtikçe kimi zaman zevkli oluyor.....kimi zamansa geçmek bilmiyor bu yazılan tiradın satırları..

Sayfalar ilerdeikçe sorularım hep artmakta..kimi zaman düşünmekteyim..kimi zaman düşlemekte ve bazen dalgınlığımla zamanı durdurmaktayım.Belki yeniden kimi zaman başlayabilsem demek istese de her insan ama oynanabilmesi gereken eldeki tirad bu..

Alkışların en büyüğünü almak için iyi oyun çıkartmak lazım..sonunda hepimizin aynı yere gideceğini bile bile...


NEMZA SİNANOĞLU
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>