>

MAGAZİN

Naomi'yi Mahkemeye Veriyorlar!

İstanbul'da ikinci Naomi fırtınası esti. Neomi çekimleri terketti, dönerken de havalimanında olay çıkardı. Moda çekimleri Şenay Akay'a kaldı. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Sunset firmasının mayo çekimleri için dün akşam İstanbul'a gelen ünlü manken Naomi Campbell, stüdyo çekimlerini yarıda bıraktı.

Ayazağa'daki Ata Stüdyoları'nda gerçekleştirilen çekimlerle ilgili gazetecilere bilgi veren Sunset firmasının sahibi Kenan Güneş, Campbell'ın ''çekimler sırasında makyajını ve kuaförünü beğenmediği için bağırıp çağırdığını'' söyledi.

Campbell'ın çekim yaptırmak istemediğini kaydeden Güneş, ''Çekimleri bıraktı. Bunun üzerine firma avukatları stüdyoya çağırılarak tutanak tutuldu'' dedi. .

Güneş, Campbell'ın da kendi avukatlarını çağırdığını, tutanakları kendilerinin imzaladığını, ancak ünlü mankenin imzalamadığını ifade ederek, ''Gelişinde de kapris yaptı. 4 saat uçaktan çıkmadı. Geldiğinden beri kaprisleri devam ediyor. Dava açacağız. Çekimlere Şenay Akay'la devam edeceğiz'' diye konuştu.

Bu arada, Naomi Campbell'ın stüdyodan ayrılışı sırasında ön ve yan kapılara iki ayrı araç getirildi. Campbell, basın mensupları ön kapıda beklerken, yüzünü kapatarak yan kapıdan çıktı ve kendisini bekleyen araca binerek buradan ayrıldı.

GELİŞİ DE OLAYLI OLMUŞTU

Ünlü manken Campbell, dün akşam saatlerinde özel bir uçakla Atatürk Havalimanı'na gelmişti. Basın mensuplarının kendisini beklediğini gören ünlü manken, tekrar uçağa binmişti.

Uçakta yaklaşık 4 saat bekleyen ve inmemekte ısrar eden Campbell, firma yetkililerince ikna edilmişti. Campbell, gece bir araca bindirilerek havalimanının E Kapısı'ndan çıkış yapmıştı.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>