>

MAGAZİN

Timberlake muhabir oluyor

Britney Spears'in eski sevgilisi Justin Timberlake'in, çevireceği ''Edison'' adlı filmde bir muhabiri canlandıracağı ifade bildirildi.
 
   
 
 
     
Timberlake'in  rolüne hazırlanabilmek için günlerdir Bob Porterfield adlı AP ajansı muhabiriyle dolaştığı ''Edison'' adlı filmde bir muhabiri canlandıracağı ifade edildi.
 
Ünlü fily yıldızı Robert Redford da, 1976'da çevirdiği ''All the Pesident's Men'' adlı filmde genç bir gazeteciyi canlandırmıştı. Timberlake'in, rolünü hakkıyla oynayabilmek amacıyla Porterfield ile işbirliği yaptığı kaydedildi.
 
Konu hakkında görüşünü açıklayan Porterfield ise, Timberlake'e, ''haber nasıl bulunur, bilgi nasıl alınır onları gösterdiğini'' anlattı.
 
Timberlake'in filmde, ''seçkin bir polis grubunun nasıl yolsuzluklara karıştığını ortaya çıkaran bir gazeteciyi canlandıracağı'' ifade edildi. Kevin Spacey ve Morgan Freeman'ın da rol alacağı filmin çekimine önümüzdeki haftalarda Kanada'da başlanacak.
 
Timberlake'in, Potterfield eşliğinde Los Angeles mahkemesindeki bazı belgeleri incelemek üzere başvuruda bulunduğu ve gerçek bir gazetecilik örneği verdiği ifade edildi.
 
İki kez Pulitzer ödülü kazanmış olan Potterfield ise, ''çabalarından ötürü Timberlake'e en yüksek notu verdiğini'' belirtti. Potterfield, ''Dikkatli ve bu işi öğrenmeye ilgi duyuyor. Kendini geliştirme konusunda istekli. Bir hayli not tuttu'' diye konuştu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>