>

MODA - STİL

adidas ile Plaj Modasında Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

adidas, canlı renkleri ile dikkat çeken, şık ve rahat Swim&Beach ürünleri ile yaza hazır.
 
   
 
 
     

Canlı renkleri ile göz alan koleksiyonu, çok çeşitli aksesuarlar, çantalar, şapkalar ve terlikler tamamlıyor. Dünyaca ünlü tasarımcı Stella McCartney’nin çizgilerini taşıyan adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu ise sade ve modern bir tasarım anlayışı ile dikkat çekerken, şıklığından plajda da vazgeçemeyen kadınların tutkusu olacak.

adidas, Swim&Beach Koleksiyonu ile plajlara canlı renklerin enerjisini, şıklığı ve rahatlığı getiriyor. Maviden yeşile, kırmızıdan pembeye çok çeşitli renklerin en güzel tonlarını yansıtırken çocukların da unutulmadığı koleksiyonda, siyah ve beyazın klasik havasından vazgeçemeyenleri sevindirecek tasarımlar da yer alıyor.Hızlı kuruyan kumaş teknolojisi, adidas Swim&Beach Koleksiyonu’nun sunduğu konforun temelini oluşturuyor. Bu teknoloji ile üretilen bikini ve mayolar kadınların ve çocukların plaj giysileri içinde her zaman rahat olmalarını sağlıyor.

PLAJLARA RAHATLIK VE ŞIKLIK ADİDAS BY STELLA MCCARTNEY SWIM KOLEKSİYONU İLE GELECEK

adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu, dünyaca ünlü tasarımcı Stella McCartney’nin klasik çizgilerini taşıyor. McCartney’nin adidas koleksiyonlarında göze çarpan sade ve modern tasarım anlayışı bu koleksiyonuna da hakim. adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu, canlı renklerin uyum ve enerjisinden plajda da vazgeçmeyenlere, yazın gözdesi olarak alternatifler sunuyor.adidas, yaz tatilini iple çekenleri, ihtiyaçlarına hitap eden Swim koleksiyonlarını görmek üzere, Mayıs ayı itibariyle adidas mağazaları ve yetkili satıcılarına davet ediyor.

 

Etiketler: Adidas, plaj, moda, stil, kadın, Yaz, Aksesuar
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>