>

MODA - STİL

Atasay X Şeyma Subaşı Kapsül Koleksiyonu

Şeyma Subaşı’dan ilham alan kapsül koleksiyon...
 
   
 
 
     

Uluslararası moda arenasında fenomen kimliği ile tanınan, gezdiği gördüğü yerler ve giydikleri yakından takip edilen Şeyma Subaşı’nın çocukluğundan bugüne kadar etkilendiği ikonlar, Atasay iş birliği ile birbirinden iddialı mücevherlere dönüştü.

Atasay’ın ödüllü tasarım ekibinin ellerinde hayat bulan Şeyma Subaşı’nın kendi tarzını yansıttığı parçalardan oluşan kapsül koleksiyonda; vücut takıları, cuff formunda halhallar, kol mücevherleri, çoklu takılan kolyeler, halka küpeler, saç aksesuarları ve şahmeranlar ön plana çıkıyor.Şeyma Subaşı’nın bugüne kadar etkilendiği ikonlardan ilham alınarak her parçaya özel anlamların yüklendiği koleksiyon, mücevheri zamanın bir adım ötesine taşıyor, plajda ya da şehirde her yaştan kadının rahatlıkla kullanabileceği mücevherler olarak karşımıza çıkıyor. Günlük kombinlerine yeni bir hava katmak isteyenler için çoklu zincirler, özellikle gençlerin vazgeçemediği halka formlar, üzerinde toplar ve incilerin olduğu tasarımlar, koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yerini alıyor.

Bir kadını stilini yansıtırken mutlu ettiği kadar kendini özel hissettiren kişiselleştirilebilen kolyeler, şahmeranlar, bileklik ve ayak bileziklerinin yer aldığı mücevheri klasiğin ötesine taşıyan “Atasay X Şeyma Subaşı” kapsül koleksiyonundaki parçalar özgün tasarımlarıyla mücevher dünyasına yeni bir soluk getiriyor.“Atasay X Şeyma Subaşı” koleksiyonundaki; aydınlığın, gündüzün, hayatın ve yaşama sevincinin sembolü güneş formlu mücevherleri takan kadınlar, güneşin ve ışığın enerjisini umudu her zaman tenlerinde taşıyabilecekler.

Hayat oyununu temsil eden bumerang, geçmişe bakışı temsil eden iğne, şansı ifade eden yonca formlarının sıkça kullanıldığı koleksiyon; doğanın tüm güzelliklerini, duygularını ve hayat tecrübelerini mücevherle buluşturuyor.Yenilikçi form ve tarzı simgeleyen “Atasay X Şeyma Subaşı” koleksiyonundaki kelepçe formlu, klips ya da delik olmadan kulağa rahatlıkla takılabilen küpe ise koleksiyonun öne çıkan parçalarından.

Kapsül koleksiyondaki tüm parçaların birbiriyle karıştırılıp, rahatlıkla takılabilecek zamansız ve özgün tasarımlar olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, “Tüm parçalarda hayatımda beni etkileyen ikonlar var. Güneş, bumerang, yonca vs. Her birinde doğallık ve rahatlık ön planda. Koleksiyonda takmayacağım hiçbir parça yok. Hatta tasarım aşamasında sadece tek bir parçayı takabildim. Şimdi tüm koleksiyonu takmak için sabırsızlanıyorum” diyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>