>

MODA - STİL

Blogger Bazaar 40 Blogger’a Ev Sahipliği Yapıyor

Sosyal medyanın yeni alışveriş trendi Blogger Bazaar beşinci kez takipçileriyle buluşuyor.
 
   
 
 
     

Blog yazarları, onların takipçileri ve markaları buluşturmak amacıyla Vesta Event tarafından düzenlenen Blogger Bazaar, 23 Mart 2014 Pazar günü sevenleriyle bir kez daha bir araya geliyor.

İlk dördünün aksine bu kez 40 blog yazarının katılacağı Blogger Bazaar’a, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Saray’ı ev sahipliği yapacak. Ailesini kalabalıklaştırırken içeriğini de zenginleştiren alışveriş etkinliğinde, moda, anne&çocuk, hobi ve life style gibi pek çok farklı konuda içerik paylaşan internet yazarları stand kuracak.

Medya sponsorluğunu Radikal.com.tr ‘nin üstlendiği alışveriş festivalinin diğer sponsorları arasında BellaMola.com, Bonvagon.com, Molped, Cevap TV, Be Style Magazine, Pazarz.com, Shopinomi.com ve Makas Nişantaşı bulunuyor.Blogger Bazaar ekibi tarafından, katılımcıların standlarında satacakları ürünlerden seçilerek hazırlanan özel kapsül koleksiyon, etkinliğin İstanbul dışında yaşayan takipçileri düşünelerek, Bonvagon.com üzerinden başlatılan kampanya ile ön satışa sunuluyor.

Girişin ücretsiz olduğu Blogger Bazaar #5, ucuz, kaliteli, sosyal ve keyifli alışverişi seven herkesi 23 Mart Pazar günü saat 11:00-18:00 arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’na bekliyor.

http://bloggerbazaar.net/
Facebook.com/Bloggerbazaar
Twitter-Instagram: @bloggerbazaar

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>