>

MODA - STİL

Derimod'dan yeni mağaza...

Derimod Depo mağazalarının 6’ncısını İzmit Outlet Center’da açtı. Tıklayın...
 
   
 
 
     
Derimod Depo mağazalarının 6’ncısı İzmit Outlet Center’da
 
Kocaeli, Derimod kalitesiyle tanıştı
 
Ülkemizde deri giyiminin öncüsü Derimod, fırsat mağazaları olarak bilinen Derimod Depo mağazalarının 6’ncısını İzmit Outlet Center’da açtı. Günün moda trendlerine uygun 350 farklı renk ve modelde ayakkabı, 150 çeşit farklı renk ve modelde ceket ile çanta ve deri aksesuarın satıldığı Derimod Depo Kocaeli,  bütçesini düşünen ancak keyifli alışverişi ilke edinenlere cazip fırsatlar sunuyor. Fırsat mağazaları olarak anılan ve deri hipermarketi mantığıyla haftada 7 gün hizmet veren Derimod Depo’lar, yüzde 50’ye varan indirim ve taksitli alışveriş kampanyaları ile tüketici tarafından büyük ilgi görüyor
 
Her yıl ortalama 5 milyon kişinin ziyaret ettiği, 144 bin metrekarelik alan üzerine kurulan, mağazaları, restorant, sinema ve konser alanlarından oluşan sosyal tesisleri, 2 bin 500 araç kapasiteli otoparkı ve yürüyüş alanları ile Kocaeli’nin en büyük alışveriş merkezi olan İzmit Outlet Center’da hizmete giren Derimod Depo mağazası, Kocaeliler’i Derimod kalitesi ile tanıştırıyor. Toplam 504 metrekare kapalı alanda açılan Derimod Depo mağazası, 10 personeli ile Kocaeliler’e sıcak bir atmosferde keyifli bir alışveriş ortamı sunuyor.
 
Kocaelinin gözde alışveriş merkezi İzmit Outlet Center’da açılan mağaza ile Derimod Depo’ların sayısı 6’ya, Derimod mağazalarının toplam sayısı ise 16’ya ulaştı.
 
Derimod, iç pazarda istikrarlı gelişimini sürdürüyor...
 
Yükselen moda değerleri ile birlikte deri giyimin tercih edilirliğinin artığını belirten Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim, “Deri giyim sektöründe,  iç pazar giderek büyüyor. Bu nedenle İstanbul ve Ankara dışında perakende açısından potansiyele sahip kentlerimizde mağaza açma kararı aldık. Kocaeli’deki İzmit Outlet Center’da hizmete giren Derimod Depo Mağazası, Derimod’un yurt içinde de büyüme stratejisi çerveçesinde hayata geçti” diye konuştu.
 
Uzun yıllar Almanya ve Rusya’nın başı çektiği, Avrupa ve Amerika gibi dış pazarlarda söz sahibi olan Derimod’un, sistemli bir şekilde artık iç pazarda da büyüyeceğini belirten Ümit Zaim, “16 olan Derimod mağazalarının sayısını 2004 sonuna kadar 25’e çıkarmayı planlıyoruz. Gelecek yıllarda ki hedefimiz, mağaza sayımızı daha da artırarak Derimod kalitesini yurt genelinde müşterilerimizin ayağına götürmek” dedi.   
 
Deride hesaplı giyimin adresi
 
Derimod’un ihracata yönelik ürettiği Expo markalı deri mont ve ceketlerin yanısıra, Derimod’un gençler ve kendisini genç hissedenler için tasarladığı Mood By Derimod ile Derimod markalı exlusive ürünlerin, ayakkabı ve çanta alternatiflerinin yer aldığı Derimod Depo’lardan giyinmenin bedeli diğer butik mağzalara oranla daha hesaplı.
 
Fırsat mağazaları olarak anılan ve deri hipermarketi mantığıyla haftada 7 gün hizmet veren Derimod Depo’lar, yüzde 50’ye varan indirim ve taksitli alışveriş kampanyalarıyla tüketici tarafından büyük ilgi görüyor. Ayrıca, Derimod Depo mağazalarında nakit alış verişlerde artı yüzde 10 indirim uygulanıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>