>

MODA - STİL

Dockers’dan giy ve çık modası!

2004’Kış modasında milenium tasarımları ön plana çıkaran Dockers koleksiyonu, şık giysilere trend katan ürünleri ile bugünün modasını yaratıyor.
 
   
 
 
     
Almanya’nın en gözde ayakkabı markası Dockers, Kış aylarını dağ ve kar tatili ile geçirmeyi düşünenler için ideal bir seçim oluşturuyor. 2004’Kış modasında esen nostalji rüzgarlarının aksine milenium tasarımları ön plana çıkaran Dockers koleksiyonu, sert kış koşullarına uygun modelleri, casual giysileri tamamlayan rahat tasarımları, şık giysilere trend katan çarpıcı ürünleri ile bugünün modasını yaratıyor.

Yaklaşan sert kış koşullarına karşı ayaklarınızı sıcacık tutan ve özellikle uzun yürüyüşlerde, engebeli yollarda kullanabileceğiniz Dockers ayakkabı ve botlar, değişik renk ve model alternatifleriyle yardımınıza koşuyor. Şimdilik yalnızca erkekler için 16 farklı model seçeneği sunan Dockers, fonksiyonel özellikleri ile de farklı bir marka trendi izliyor. Soğuk ve kar’la mücadeleyi seven markanın tüm modelleri, özellikle trecking ve doğa sporları ile ilgilenenler için her türlü beklenti düşünülerek hazırlanmış.Doğa sporları ile ilgilenemeseniz de, ruhunuz da doğayla kucaklaşma arzusu duyuyorsanız, günlük yaşamınzda, iş koşturmacasında da Dockers’ın casual ve şık modelleri size farlı seçenekler oluşturuyor. Rahatlığın ön planda tutulduğu Dockers casual koleksiyonunda genç iş adamları için kış renklerini tamamlayan çekici tasarımlar var.

Özellikle bayram tatilini doğa ile iç içe geçirecekler için de ideal bir ayak dostu olan Dockers, sert kış koşullarına karşı koruyucu olurken, uzun yürüme mesafelerinde dayanıklı ve ayakları yormuyor. Kış turizminde dağ ve kar tatilini tercih edenlerdenseniz, Dockers’ın “Giy ve Çık” rahatlığı sağlayan özgün tasarımları ile ayaklarınıza rahat ve sıcak bir zaman hediye edin.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>