>

MODA - STİL

Doğanın Tüm Renkleri Deriyle Buluştu!

Bahar sezonunda geniş stil ve renk yelpazesiyle dikkat çekiyor!
 
   
 
 
     

DESA, 2016 Bahar Koleksiyonunda doğanın renklerini farklı tarzlarla buluşturuyor ve hem günlük hem gece kullanılabilecek kilit parçalarıyla gardıroplarınızda kalıcı bir yer ediniyor.

Koleksiyonda, her sezonun değişmeyen trendi siyah, beyaz ve pastel renklerin yanı sıra, güneşli bir baharı müjdeleyen sarı, turuncu tonları ve denizci tarzının vazgeçilmezi olan mavi ve kırmızılar dikkat çekiyor .

1972’den bu yana tasarım ve üretim konularındaki başarısıyla moda sektöründe bir dünya markası olan DESA, kendine özgü tarzıyla günümüz moda trendlerini, kendine özgü tarzı, yıllardır koruduğu kalitesi ve el işçiliği ile harmanlayan bir marka olarak, moda takipçileri için lüks, ekonomik ve modern koleksiyonlar yaratıyor.

Doğadan tonlar, farklı tarzlar, kilit parçalar…

İlhamını baharda canlanan doğadan ve güneşin enerjisinden alan DESA 2016 Bahar Koleksiyonu sunduğu farklı tarz ve konseptlerle dikkat çekiyor.

DESA, bu sezon da klasik ve sade bir şıklığın anahtarı olan pastel tonlardaki deri ve süet parçalara yer veriyor. Zamansız bir şıklığın sembolü olan pastel renklerdeki ceket, çanta ve ayakkabılar, gardırobunuzun yıllarca vazgeçilmeyecek parçaları olmayı vadediyor.

Modası asla geçmeyen klasik pastel tonlarının yanı sıra, DESA bu bahar sezonunda, doğanın tüm renklerini deriyle buluşturuyor. Turuncu ve sarının en güzel tonlarını taşıyan “Sunflower” konseptli serideki ceket, yelek, çanta ve ayakkabılar, güneşin enerjisini giyiminize yansıtıyor. Amazon esintisi taşıyan haki, krem ve kahve tonlarındaki safari ceket ve sezonun modası olan yelekler ise doğanın enerjisini ve saflığını, günlük hayatınıza taşıyarak günlük spor şıklığınızın vazgeçilmezi oluyor.

Bu sezonun yükselen bir başka trendi ise, “denizci” konsepti olarak karşımıza çıkıyor. Yazın gelişini müjdeleyen ve buram buram deniz kokan bu seri, kırmızı, mavi ve beyaz renklerinin muhteşem birlikteliğini yansıtıyor. Seride yer alan, mavi ve kırmızı deri ceketler sezonun en çok dikkat çekecek parçaları olarak öne çıkıyor ve deniz havasını, şehrin sokaklarına taşıyor.

Modern ve çarpıcı DESA kadını!


DESA 2016 bahar sezonunda, geniş renk yelpazesinin yanı sıra çarpıcı desen ve farklı dokuların birleşiminden doğan benzersiz parçalarıyla da dikkat çekiyor.

Bu çarpıcı parçalar, modayı yakından takip eden tarz sahibi DESA kadınlarının vazgeçilmezi oluyor. Bu sezon DESA deri ceket, çanta ve ayakkabılar, özgün geometrik desenleriyle dikkat çekiyor. Özellikle benzeri görülmemiş bir şıklık sunan patchwork desenli parçalar, çarpıcı bir görünümün anahtarı oluyor. Taba tonlarında üretilen patchwork desenli parçalar, her renkteki kombine uyum sağlıyor ve sade giyindiğiniz bir günde bile dikkat çeken, zahmetsiz bir şıklık yaratıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>