>

MODA - STİL

Dünya’nın En Hafif Valizi

Bu valizin ultra hafif tasarımı sayesinde, daha fazla eşya koyabilirsiniz.
 
   
 
 
     

Hafiflik, dayanıklılık, kalite bir arada.

Valizce.com, 25 yılı aşkın bir süredir dünya seyahat ürünleri üretiminde sektör liderlerinden olan Landor&HawaInt’l LTD firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan firma, dünya çapında 5 farklı kıtada 6 ofisi ve İngiltere’de bulunan 80’i aşkın perakende mağazası bulunuyor.

‘’Dünyanın En Hafif Valizi’’ koleksiyonu tescillenmiş olmasıyla beraber, ultra sağlam, darbelere dayanıklı olarak üretilmiş. Uluslararası test ve değerlendirme uzmanı BureauVeritas laboratuvarlarında yapılan testlerde darbelere, elcik sağlamlık testinden ve Azo Boyar madde gibi tüm testlerden geçmiş tam bir tasarım harikası. ‘’Dünyanın En Hafif Valiz‘’koleksiyonu LasVegas’ta 2009 yılında Tgaİnovasyon ödülünü almaya hak kazanmış.Valizin en büyük özelliklerinden biri valizlerin bilinen hantal yapısından kurtarıp, ultra hafif tasarımı sayesinde, daha fazla eşya koyabilirsiniz. Rahat dönüş sağlayabilen bilyeli paten tekerleği sayesinde dengeli kullanım sağlıyor.

Kenetlenebilir fermuar başlığı sayesinde valizinizi kolayca kilitleyebilir, su geçirmez kumaşı sayesinde de eşyalarınızın ıslanmaktan koruyabilirsiniz.

Tamamı astarlı, elastik bağlama kemeri sayesinde eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz ve aradığınız her şeyi bavulunuz dağılmadan bulabilirsiniz. İş seyahatlerinizde kullanabileceğiz kabin boylarını uçakta yanınızda taşıyabilir, büyük boy bavullarda yer alan ergonomik çekme sistemi ile de yolculuklarınızı yorulmadan tamamlayabilirsiniz.

İster hafta sonu kaçamağı ister uzun iş seyahatleri olsun, üç ayrı boydaki fonksiyonel ve şık tasarımları ile seyahatlerinizin vazgeçilmez aksesuarı oluyor.

Valizce.com tüm tüketicilerine tüm ürünlerde tam 10 yıl garanti veriyor.

Seyahat çantaları, İş çantaları ve sırt çantaları seçenekleri ve online alışveriş imkanı ile www.valizce.com internet adresinden geniş ürün yelpazesi ile sizleri bekliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>