>

MODA - STİL

En Büyük Giyim Hataları!

Her sabah giyinirken dikkatsizlik sonucu, bazen de aceleden bizi komik gösterecek hatalar yapabiliyoruz… Bu dörtlüye dikkat…
 
   
 
 
     

PLAJ TERLİKLERİNİZİ EVDE BIRAKIN

Biliyoruz mevsim yaz ve hava çok sıcak. Hepimiz denizin ve güneşin hayaliyle yaşıyoruz. Bu da doğal olarak giysilerimize yansıyor. Evet işe bikiniyle gitmiyoruz belki ama ayağınızdaki flip flopları da fark etmedik değil. Unutmayın, ayakkabı bir kıyafetin en önemli tamamlayıcısıdır. Ve siz ne kadar güzel giyinmiş olursanız olun, o flip floplarla ciddiye alınmayı beklemeyin.

ALIŞVERİŞ YAPARKEN DİKKATLİ OLUN

Mağazalarda satılan ve çok değişik modellerdeki giysilere hemen kanmayın. Ucuz ve o sırada mağazada gözünüze güzel geldiği için aldığınız size yakışmayan bir tişört, sadece boşa harcanmış para değildir. Onu giydiğinizde, üzerinizdeki diğer şeyler ne kadar güzel olursa olsun, güzel görünemezsiniz.

SİYAH GİYSİLERİNİZE DİKKAT EDİN

Eğer tepeden tırnağa siyah giyinmeye karar verdiyseniz, siyahların tonlarının uyuşmasına dikkat edin. Aksi halde kombinasyonunuz çok özensiz görünecektir. Dolabınızda durmaktan ya da yıkanmaktan rengi aşınmış bodynizi, yeni aldığınız siyah etekle beraber giymeyin. Size verebileceğimiz bir başka öneri de aksesuarlarda, çantada ya da ayakkabıda siyahtan başka bir rengi tercih edin.

BÜYÜK ÇANTALI KADIN OLMAYIN


Hepimiz kimi zaman (hatta çoğu zaman) içine spor kıyafetlerimizden, iş evraklarımıza kadar her şeyi sığdırabildiğimiz büyük çantalar taşıyoruz. Genel olarak bunu giysilerimize de uyduruyoruz ama bu çantalar bazen gerçekten rüküş görünmenizi sağlayabilir. Her zamanki gibi giyinmediğiniz bir yere, bir partiye ya da daha formal giyinmeniz gerektiğinde her zaman kullandığınız çantayı değiştirmeni gerektiğini unutmayın. Çantanızı değiştirmeye üşenmeyin. Ertesi gün ne giyeceğinize karar verdiyseniz, çantanızı da akşamdan değiştirebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>