>

MODA - STİL

Erkekler Dekolte Hakkında Ne Düşünüyor?

Erkeklere dekolte hakkında ne düşündüklerini sorduk. İşte cevapları…
 
   
 
 
     

DEKOLTE KONUSUNDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

• Herkesin bir tarzı olması gerektiğine inanıyorum. Buna bağlı olarak da kendini ve tarzını tanıyan bir kadın için dekoltenin, bütünü tamamlayan güzel bir detay olduğunu düşünüyorum. Dekolte kendine güvenen ve onu iyi taşıyabilen bir kadın tarafından kullanıldığında çok hoşuma gider. Benim için, düz bir kıyafet ya da çok açık bir kıyafet yerine dekolte çok daha etkileyicidir.

• Dekolte deyince aklıma öncelikle çekici bir kadın geliyor. Bu sanki gıdıklamak ile eşanlamlı bir kelime. Bende güzel hisler uyandırıyor. Eminim birçok erkek için de aynıdır.

• Dekolte, kadınların çekiciliğini vurgulayan en önemli şeyler arasında. Özellikle yaz aylarında, kadınlar kadar erkeklerin de vazgeçilmezi olduğunu düşünüyorum. Bence ölçülü bir dekolte kesinlikle çıplaklıktan daha etkilidir. Bu dengeyi tutturabilen kadınları tebrik ve takdir ediyorum.

• Dekolte bence, kadına Tanrı tarafından verilmiş bir gücün uygulama şeklidir. Göğüs, bacak, sırt ve göbek dekoltesi ayrı ayrı birer silah olarak kullanılabilir. Yine de bunu yapabilmek akıl işidir. Çünkü dekolte tehlikeli bir silah olduğundan nerede nasıl kullanacağınızı bilmezseniz, dönüp sizi vurabilir. Kadınlar hafif bir dekolteyle erkeklere istediklerini yaptırabilirler. Çünkü bazı tip erkekler, dekolteyi muhteşem bir yemeğin başlangıcı sanıp her şeyi yapmayı göze alırlar. Kadınlar açısından en kötü durumsa beyni normal yerde olan erkekler karşısında dekolte kozunu kullanmaya çalışmalarıdır. Bunun sonu ise hep hüsrandır.

PEKİ, DEKOLTEYE GÖZÜNÜZ TAKILIR MI?


• Takılmaz olur mu? Doğanın kuralına aykırı. Karşı cinsin çekici olan bir yerine bakmayacak bir erkek tanımıyorum.

• Göz tabii ki takılıyor. Hatta dekolte ne kadar derinse göz de o kadar o bölgede kalmak istiyor. Tabii bu işin bir de yakalanma riski var. Bence şöyle bir taktik uygulanabilir: Yakalanırsanız sakın bakmayı kesmeyin. Gözlerinizi o bölgeden ayırmadan bakmaya devam edip, sanki aslında dalmışsınız havası yaratın. Böylece bir erkek dobra ve cesur olduğunu da karşısındaki kadına göstermiş olur.

• Elbette ki takılıyor. Gözümüzün takıldığını bütün kadınlar bilmiyor mu zaten? Eğer erkeğin beyni başka bir yerdeyse onun etkisinde kalır. Yok, normal bir erkekse, sadece güzel bir şeye bakıyor demektir. Fakat acı ama gerçektir ki, erkeklerin yüzde 80'inin beyni başka bir yerdedir, işte bu yüzden dünyayı kadınlar yönetiyor.

• Hayır takılmaz. İlk başta dikkatimi çeker. Güzel görünüyorsa ve tanıdığım biriyse iltifat eder geçerim. Gözüm istemeden takılırsa, karşımdakini rahatsız edebileceğimi düşünürüm. Hatta onun da gözümün takıldığımı anlaması fikri beni oldukça rahatsız eder. Eğer kadın dekolteyi abartılı ve ucuz bir şekilde kullandıysa ve gözümün takılmasını amaçladığını hissedersem, özellikle uzak dururum ve o kadına bir an için bile bakmam.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>