>

MODA - STİL

Geleneksel "CardFinans Taksit Atlat" kampanyası başladı!

Finansbank kredi kartı sahiplerine, yılbaşı öncesi kaçırılmayacak kampanya...
 
   
 
 
     
CardFinans her yıl düzenlediği "Taksit Atlat" Kampanyası ile kart sahiplerine, 21 Kasım-31 Aralık 2003 tarihleri arasında birbirinden değerli markalarla merhaba diyor…

Kampanya çerçevesinde CardFinans ve Finansbank Kredi Kartı sahipleri, 21 Kasım-31 Aralık 2003 tarihleri arasında kampanyaya katılan firmaların anlaşmalı tüm bayilerinde yaptıkları harcamaları, Ocak ayı yerine Şubat ayından başlayan taksitlerle ödeyecekler.

Kampanya süresince, kart sahipleri bu dönemlerde artan harcamalarının geri ödemelerini bir sonraki aya erteleyerek, hem bütçelerini rahatlatacak, hem de birbirinden değerli markalardaki alışverişlerini taksit, ParaPuan ve indirimle alma fırsatına sahip olacaklar.

Alışveriş yoğunluğunun yaşanacağı yılbaşı döneminde müşterilerine ekonomik destek niteliğindeki bu kampanya ile Finansbank kredi kartı sahipleri ayrıca, üye işyerlerinin sunduğu indirim, taksit ve ParaPuan imkanlarından da yararlanmaya devam edecek.

Finansbank kredi kartı sahipleri alışveriş yoğunluğunun yaşanacağı yılbaşı döneminde ekonomik destek niteliğindeki bu kampanyanın yanısıra ayrıca üye işyerlerinin sunduğu indirim, taksit ve ParaPuan imkanlarından da yararlanmaya devam edecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>