>

MODA - STİL

Her an rahat, dinamik ve özel...

İçgiyim modasının yeni soluğu Morera; ayrıcalıklı ve estetik tasarımları, rahatlığı ve kalitesiyle bu sezon da göz dolduruyor.
 
   
 
 
     
Morera 2004-2005 Sonbahar-Kış Koleksiyonu...

İçgiyim modasının yeni soluğu morera; kadın ve erkek koleksiyonlarında ayrıcalıklı ve estetik tasarımları, rahatlığı ve kalitesiyle bu sezon da göz dolduruyor. Konforuyla yaşamın yoğun temposuna uyum sağlayan modeller, bu sezon da günümüz modern kadınına kendini her an rahat,dinamik,özel ve güzel hissettiriyor.İçiniz rahat etsin diye Morera rahat, şık, kaliteli !
Her sezon yenilenen morera; 2004-2005 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile kış aylarında bile yaz mevsiminin canlılığını ve dinamizmini devam ettiriyor. 1960-1970’li yılların anlatımı ve canlı renkleri ile birleşen koleksiyon 36’sı bayan ve 4’ü erkek olmak üzere toplam 40 modelden oluşuyor.

Morera woman; Basic,Lace World,Dancing of Romanticism,Points,Purple Daisy,Patchwork Line ve Mystery’s of 70’s başlıkları ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Koleksiyonumuzda içgiyimde klasik renklerin yanında turuncu, mor, pembe, turkuaz gibi canlı ve sizi harekete geçirecek renkleri bulmanız mümkün.Dikişsiz giyim alanında en geniş ürün yelpazesine sahip Morera ürünleri iz yapmıyor ve bedeninizi ikinci bir ten gibi sarıyor. Diğer bir özelliği de esnek yapısından dolayı her bedene uyması. Kolay yıkanan, çabuk kuruyan ve ütü gerektirmeyen ürünler hayatını pratik yaşayan bay ve bayanlar için birebir.

Morera’nın yeni sezon koleksiyonu yakında size en yakın içgiyim mağazasında, Koton’larda ve Profilo Alışveriş Merkezi’ndeki Morera Concept mağazasında, www.estore.com.tr’deki Morera sanal mağazasında.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>