>

MODA - STİL

L`atelier D`ela

Doğunun mistik ve şifacı yaklaşımı, öğretisi ve güzel niyetlerle dizdiğimiz mala, 108 taştan oluşan bir dua tesbihidir.
 
   
 
 
     

Malayı dua ederken ya da meditasyon esnasında kullabileleceğiniz gibi isterseniz kolye olarak boynunuza takabilir ya da aksesuar olarak bileğinize sarabilirsiniz.

Gelelim neden 108 taşlı olduğuna... Doğu felsefelerinde 108 sayısının numerolojik olarak farklı şifa yollarının kapısını açtığına inanılır. 108 sayısı doğada pek çok yerde karşımıza çıkar. Kalbin yakınından geçen 108 enerji kanalı olması, derin bir meditasyonda kişinin 108 nefes alması bunlardan sadece birkaçı. Meditasyon sırasında sözcükler 108 kere tekrarlanır. Kalbe yakın olması için mala sol elde tutulur. Malanın tılsımından şifa bulmak için herhangi bir inanışa bağlı olmak gerekmez, iyi dilekler yeterlidir.Şuanda markanın sadece instagram hesabı açık, ilgilenenler oradan göz atıp arayabilirler alışveriş için, çok yakında internet sayfası da açılacak.

www.latelierdela.com'dan takip edebilirsiniz. Gördüğünüz malaların her biri tek ve özeldir. Aynısından başka birinde göremezsiniz, tüm enerjisiyle size ait olur.Sipariş usulü çalışılmıyor, bu yüzden ve ne kadar beğenmiş olsanız da satılmış bir tasarımı bir daha çalışılmıyor.

Tasarımların tamamında doğal taşlar ve 925 ayar gümüş kullanılmakta, her bir malanın tasarımında farklı taş ve objeler kullandığım için fiyatlar değişiyor ama aşağı yukarı 85 TL'den başladığını söyleyebiliriz.


Malanın yanında yine doğal taşlardan bileklikler de olucak siteyi açınca sergileyeceğiz.Sitede unisex 33'lük tesbihler de olacak, ileride kadın erkek herkesin bu aksesuarı kullanacağını, en azından benim 33'lük tasarımımı görünce kullanmak isteyeceklerini, düşünüyoruz.

Arada çok şık 99'lu tesbihlerde olucak ve koleksiyon olarak çıkacaklar.

Duygu Ela Erdoğan
dela@latelierdela.com
(541) 426 31 06
www.latelierdela.com


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>