>

MODA - STİL

O’Neill’dan 4 Koleksiyon, 4 Tarz!

Yaşamdan farklı beklentiler taşıyanlar için seçenekler: Fashion, Retro, Outdoor ve Hiking...
 
   
 
 
     
’Neill 2003-2004 Ayakkabı Koleksiyonu, sezonun trendini yansıtan tasarımlarıyla spor ayakkabı tutkunları için dört farklı tarz sunuyor. O’Neill’ın spor giyinmeyi yaşam biçimi haline getirenler için yarattığı seçenekler, Fashion, Retro, Outdoor ve Hiking koleksiyonlarından oluşuyor.

O’Neill’ın Fashion koleksiyonunda box-yarış ayakkabısı benzeri modeller bulunuyor. Süet ve derinin kullanıldığı ayakkabıların üst kısımlarında alev ve dalgaları andıran şekiller kullanılıyor. Özel O’Neill logolu şeffaf tabanların kullanıldığı Retro koleksiyonu, 70’li ve 80’li yılların çizgisini taşıyor. Koleksiyonda ayrıca birbirine tezat çizgiler ve dikişler yer alıyor.

Özellikle zorlu iklim koşulları için tasarlanan Outdoor ve Hiking koleksiyonları ise, ayağı dış etkilerin tümünden koruyor. Ayakkabıda son teknolojiyi yanıtsan Climate Control sistemi, ayakkabı içine soğuk, aşırı sıcak, nem gibi olumsuz faktörlerin girmesini engellerken, ayakkabı içindeki havanın sirkülasyonunu sağlayarak ayağın terlemesini de önlüyor.

Nubuk, süet ve deri malzemeden üretilen yeni sezon ayakkabılarında erkek modellerde bordo, siyah, gri ve lacivert, bayan modellerde ise siyah, kahverengi, antrasit ve açık mavi sıkça kullanılıyor. O’Neill’da özellikle erkeklere özel hazırlanan süet ayakkabılar, hem spor hem de klasik giyimle rahatlıkla kullanılabiliyor.

O’Neill’ın bayan ayakkabıları 130-180 milyon, erkek ayakkabıları 165-190 milyon, arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Sporting Shop’larda Advantage Card, Worldcard, Bonus Card, Card Finans, Axess Card, Maximum Card, İdeal Card, Vakıf Card ile 4 taksitle alışveriş imkanı bulunuyor.

Sporting Shop Bağdat Caddesi : 0216 363 90 98
Sporting Shop Ankara : 0312 541 14 54
www.SportingShop.com

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>