>

MODA - STİL

Raisa&Vanessa Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Kapsamında Şehrin Canlı ve Göz Alıcı Kadınları İçin Tasarladı

‘Garden Of Raisa&Vanessa’
 
   
 
 
     

Modern dünyanın keskin çizgilerine karşı kendi manifestolarını oluşturan moda tasarımcısı ikiz kardeşler Raisa & Vanessa; Sonbahar/Kış 2016 Koleksiyonu’nda kadınları, hayat bulmaları için kış bahçelerine davet ediyor. 40 parçadan oluşan Garden of Raisa & Vanessa Koleksiyonu’nun bahçe dekorlu defilesi, 16 Mart Pazartesi günü Refresh Venue Maslak’ta gerçekleşecek!

Tüm koleksiyonlarında, ‘’gotik royal’’ tarzlarını konuşturan, tasarladıkları kıyafetlere farklı, sıra dışı hikayeler yazarak sunan Raisa & Vanessa, bu sezon dördüncü kez Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul arenasında yer alıyor. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul serüvenleri boyunca dikkat çeken defilelere imza atan ikiz kardeşler, bu sene de farklı; mekan seçimi, konsepti ve koreografisi ile dikkat çekecek.

Refresh Venue Maslak’ta gerçekleşecek defilenin bahçe konseptli dekorunu, bu sene Contemporary Art’ta yer alan sanatçılardan Sevincy tasarladı. Sisli ve karanlık bir bahçenin içinden geçerek, geçtiği bahçeye hayat verecek kıyafetler, kendine güvenen şehirli kadınlar için tasarlandı. Toplamda 40 tane mankenin görev alacağı, ‘’Garden of Raisa & Vanessa’’ isimli koleksiyonun özel üretilen kumaşlarında; altın & gümüş, gri ve mor tonları ağırlıkta. Kumaşların zengin dokuları, işlemelerindeki parıltılar ve kıyafetlere özel tasarlanan botlar da ön plana çıkan detaylar arasında.

Türkiye’de ilk defa yapılacak olan konseptin Set ve Show direktörlüğünü Uğurhan Akdeniz Fashion Events & Production’ın üstlenirken, ayakkabılar İnci Deri, Makyaj tasarımını Mac, Saç tasarımı ise No.21 ve Sushico da lezzetleri ile üstleniyor. Teknik prodüksiyon sponsorunun Park / Lotus Technology Ses – ışık görüntü ve sahne teknolojilerinin olduğu defilenin konseptini tamamlayan, sponsorluğunda üretiliyor.

Raisa & Vanessa, 16 Mart Pazartesi günü saat 22:15‘te Refresh Venue Maslak‘ta gerçekleşecek Raisa&Vanessa Runway’de, Sonbahar/Kış 2016 Koleksiyonu tanıtılacak. Sakın kaçırmayın! 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>