>

MODA - STİL

Renklerin dilini hissedin...

Eğer siz de hayatınızın rengini arıyorsanız, TIFFANY Renk Günleri’nde TIFFANY renkleri ile tanışmaya davetlisiniz. Renkler sizi çağırıyor !.
 
   
 
 
     
TIFFANY giyimde renk özgürlüğünü getiriyor. Seçtiğiniz TIFFANY ürününün rengi size o rengin anlamını yüklüyor.

“Hayatı Tüm Renkleriyle Yaşa” felsefesiyle özdeşleşen TIFFANY’nin, renk konusundaki iddiası TIFFANY Renk Günleri ile hayat buluyor. 4 Ekim Pazartesi günü Soho Lounge’da yapılacak olan TIFFANY Renk Günleri tanıtım kokteylinde Renk Uzmanı Işık Kırgız davetli herkesi renklerin dünyasında rengarenk bir yolculuğa çıkardı. TIFFANY, Işık Kırgız tarafından yapılan renk analizi ile hayatınızdaki eksik rengi bularak TIFFANY’nin capcanlı ve enerjik renkleri ile tamamlamaya davet ediyor.TIFFANY’nin 2004 sonbahar-kış sezonunda sunduğu enerjik ve rengarenk ürünler ile Türkiye’de renksiz giyinen kimse kalmıyor. TIFFANY, trendy renkler ve koleksiyonuna eklediği yepyeni desenlerle kış soğuğunda içinizi ısıtacak, bulutlu ve yağmurlu günlerde giyenlere enerji verecek yepyeni ürün yelpazesini sunuyor. Birbirinden farklı tonlar ile TIFFANY’de her yıl her renk moda oluyor. TIFFANY herkese renklerin dili ile sesleniyor.TURUNCU CANLILIK, MAVİ SEVGİ, KIRMIZI ENERJİ VERİYOR

TIFFANY duygularınıza, bedeninize ve hayatınıza uygun titreşimdeki rengi yakalama ve eksik kalan rengi tamamlama fırsatı sunuyor. İnsan bedenine uygun titreşimdeki renkleri kullanan TIFFANY, sonbahar-kış koleksiyonunda 32 rengi bir araya getirdi. TIFFANY turuncusu ile canlılık ve heyecan duygularının doruklarına ulaşırken, sarı ile umuda yolculuğa çıkacaksınız. Kırmızı içinizi enerji ve coşku ile doldururken, yeşil ile güvenin ve paylaşmanın hazzına varacaksınız. Lacivertin uyumu ve başarısı ile kendinizi özdeşleştirirken, pembenin duygusallığına kapılıp gideceksiniz. Mavi ile sevgi ve huzuru yakalarken mor ile dengenin ve kendine güvenin sınırlarını zorlayacaksınız.

TIFFANY “Hayatı Tüm Renkleriyle Yaşa” Renk Günleri etkinliklerine, mağazalarında yapacağı renk analiz günleri ile devam edecek. Işık Kırgız tarafından TIFFANY severlere yapılacak renk analizi ile hem renklerin insan hayatındaki önemi vurgulanacak, hem de hayatının eksik rengini bulan herkes TIFFANY renklerinin büyülü dünyasıyla tanışacak.

15 Ekim ile 26 Kasım tarihleri arasında cuma günleri saat 15:00 – 20:00 saatleri arasında ücretsiz renk analizinin yapılacağı 7 TIFFANY mağazası ve tarihleri şu şekilde:

15 Ekim Metrocity TIFFANY mağazası
22 Ekim Tepe Nautilus TIFFANY mağazası
29 Ekim Profilo TIFFANY mağazası
5 Kasım Beylikdüzü Migros TIFFANY mağazası
12 Kasım Bakırköy TIFFANY mağazası
19 Kasım Ankara Armada TIFFANY mağazası
26 Kasım İzmir Alsancak TIFFANY mağazasıFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>