>

MODA - STİL

Stil Sahibi Erkeklerin Yeni Sezon Kodları

90’lı yılların rahatlığının hakim olacağı yeni sezona doğa teması ve ekose desenler hakim olacak.
 
   
 
 
     

Son trendlere uyum sağlamak ama cool bir görünümden de ödün vermek istemeyen erkekler için Morhipo MAG ekibi sonbahar-kış sezonunun öne çıkan parçalarını derledi.

Yeni sezon erkek giyim koleksiyonları 90’lı yılların spor ve rahat giyiminden bolca referans barındırıyor: “Tracksuit” yani tulumlar, balıkçı şapkalar, bomber ceketler ve tabii ki sneakerlar! Eşofman takımı gibi duran ancak geniş ve dökümlü kumaşlardan parçalar bu trendin en uç noktası.

Doğa yürüyüşü stili şehre iniyor

Mevsimin sert rüzgarlarına karşı moda da elbette bir koruma kalkanı oluşturuyor. Sezon koleksiyonlarında, doğa koşullarına dayanıklı olarak tasarlanmış outdoor ürünlerinin hakimiyeti var. Dağ tırmanışçılarının botlarından tüm vücudu koruyan mont, pantolon ve tulumlara kadar her versiyon outdoor parçayı gördüğümüz bu kış, şehirde de üşümek yok!

Baskın renk: kahve ve tonları

Kazaklar, blazer ceketler, palto ve montlar, ayakkabılar, çantalar... Hepsinde kahve ve tonları hakim olacak. Baştan aşağı kahve ya da terekota giyinmek bu sezonun keşfi. Bu trendi denemek istiyorsanız kendinize sütlü kahve tonlarında bir palto ya da takım elbise alarak başlayın.

Yine yeniden ekose


Bu kış kadın giyiminde olduğu gibi erkekte de ne kadar ekose deseni o kadar iyi. Farklı boyutlarda kesişen çizgiler, farklı kumaş ve formlarda bir arada kullanılıyor. Ekoseli bir pantolonun üzerine “tartan” bir blazer ceket ve kareli bir oversize palto tüm iddiasıyla aynı kombinde buluşabiliyor. Yeter ki bu karışık giyim tarzına cesaret edebilin.

Batı yakası hikayesi

Bu sonbahar/kış sezonunda şehirli kovboylar görmeye hazır olun. Çünkü Western parçalar erkek giyiminde öne çıkan trendlerden. Ekose gömlekler, jean ceketler, kovboy bot ve şapkalarıyla tamamlanıyor. En çok da botlarda karşımıza çıkan bu trendin iyi uygulanabilmesi için jean’in paça kesimi ve kovboy botunun formu dikkatle seçilmeli.

 

Etiketler: stil, moda, Erkek, Sonbahar
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>