>

MODA - STİL

Trio’da Güzellik Dört Mevsim Devam Ediyor.

Trio Kuaför yeni sezon başlangıcında da, saç ve makyajda sonbahar-kış trendlerinin belirleyicisi olacak. Ayrıntıları okumak için tıklayın!
 
   
 
 
     
Sonbahar-Kış trendleri Trio Kuaför farklılığıyla dikkat çekiyor.

Profesyonel kadrosuyla kadın ve erkeklere hizmet veren Trio Kuaför, yeni sezon başlangıcında da, saç ve makyajda sonbahar-kış trendlerinin belirleyicisi olacak.

Bu seneki sonbahar-kış sezonunun makyaj trendlerinde gözler parlak görünümüyle, füme, mor ve mürdüm renkleriyle ön plana çıkarken; kaşlarda sofistike ve seksi kedi imajı revaçta... Yanaklarda kızıl kahve ve pembe allık tonları göze çarparken; dudaklar daha koyu, daha canlı ve ıslak bir görünüme kavuşuyor.

Saçlarda bu sezon kişinin yüz hattına ve rahat kullanabileceği tarza önem verilmekle birlikte, özellikle Trio’nun kendi stili olan kısa katlı ve askıda kalan kesimler göze çarpıyor. Uçlara daha yoğun sarı ve açık kahveler ila aralara serpiştirilen bakırlar, sezonun ilgi gören saç renkleri olmaya aday.

Yaz sonrası vücudu kışa hazırlamak için yapılacak vücut bakımında ise, öncelikle, ölü derilerden arınmak ve derinlemesine temizlik için vücut peelingi yaparak cildi nemlendirmek, Trio’nun her zamanki temel vücut bakımlarından... Yosun banyosu yapılarak vücudu toksinlerden arındırmak ve canlandırıcı masaj sonrası da, vücudumuz Trio’da kışa hazır hale geliyor.

Yeni bir sezona girerken, kendinize yepyeni ve canlı bir görünüm kazandırmak için, siz de Trio Kuaför hizmetlerinden faydalanın; zamanın gerisinde kalmayın.

Trio Teşvikiye:
0212 240 80 27

Trio Ulus:
0212 284 68 62

Trio Metrocity:
0212 344 01 96

www.trio.com.tr

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>