>

MODA - STİL

Tutkulu bir aşkta özel adımlar

Sevgililer Günü’nde şıklığınızla sevgilinizin başını döndürmeyi ve göz kamaştıran, çekici bir kadın mı olmayı istiyorsunuz?
 
   
 
 
     
Ayakkabıda tutkunun yeni adı: Faith

Tutkulu bir aşkta Faith adımları

Sevgililer Günü’nde şıklığınızla sevgilinizin başını döndürmeyi ve göz kamaştıran, çekici bir kadın mı olmayı istiyorsunuz? İngiltere’nin önde gelen ayakkabı markası Faith’in özel tasarımları, renkleri, her kadına uygun tarzdaki ayakkabı, çizme ve sandaletleri ile sevgilinizi tam kalbinden vurabilirsiniz.


Kış bitmeden ayakkabı tutkunlarıyla buluşacak olan Faith’in yeni İlkbahar-Yaz koleksiyonu ise sizi bekliyor. Sandaletler, yüksek topuklar, kırmızı ve pembe renkler ile Sevgililer Günü’ne bahar havasını getirebilirsiniz.

Ayrıca Faith’in Sonbahar-Kış koleksiyonunda %70’e varan indirim fırsatlarını sakın kaçırmayın!


Faith’in seksi, renkli, şık ayakkabı ve sandaletleriyle sevgilinizin başını döndürmeye hazır olun. Sevgililer Günü’nde şıklığınızı bir çift Faith ayakkabı ile tamamlayın, cazibenizle onun kalbini feth edin. Dinamik, özgür, eğlenceli her kadın, Faith’de kendi tarzına uygun bir ayakkabıyı mutlaka bulur.

Dünya modasını ayağınıza getiren ve ilk mağazasını Metrocity Alışveriş Merkezi’nde açarak Türkiye’ye adım atan Faith, İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla her kadını kendisine çekecek. İnce kayışlı ayakkabılar, sandaletler, yüksek ince topuklar, kalın dolgu topuklar, kovboy çizmeleri, şık etekleriniz ya da jeanlerinizin altında mükemmel görünecek. Seksi stilettolar, babetler, kırmızı, pembe renkler kış bitmeden size ve Sevgililer Günü’ne farklı bir hava katacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>