>

SAĞLIKLI YAŞAM

“Tekrarlayan Düşükler"

14 Ocak'ta “Tekrarlayan Düşükler ve Tedavi Yöntemleri” konulu ücretsiz seminer gerçekleşecektir. Seminer ile ilgili tüm detaylar için tıklayın.
 
   
 
 
     
Tekrarlayan düşük tedavisinde
son gelişmeler yüz güldürüyor!

Yıllarca çocuk sahibi olmayı arzu eden, gebelikleri her seferinde düşükle sonlanan kadınların anne olabilmeleri için başarıyla uygulanan modern tıbbi yöntemler Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi’nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir’in Profilo Alışveriş Merkezi’nde konuşmacı olarak katılacağı “Sağlık İçin Elele” kampanyasında ele alınacak.

14 Ocak 2004 Çarşamba günü Profilo Kültür Merkezi’nde 12:00- 14:00 saatleri arasında Ferti-jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi’nden Op.Dr. Seval Taşdemir tarafından “Tekrarlayan Düşükler ve Tedavi Yöntemleri” anlatılacak. Katılımın ücretsiz gerçekleşeceği seminerde Dr. Taşdemir tarafından toplantı bitiminde konuyla ilgili sorular yanıtlanacak ve katılımcılara bu konuda detaylı bilgiler içeren kitapçıklar hediye edilecektir. Ferti-jin ‘de uygulanan tedavileri sonucu dünyaya gelen bebekler ve ailelerinin de katılacağı seminerde bebek sahibi olma yolunda yaşadıklarını ve şu anki duygularını düşük problemi olan anne adayları ile paylaşacaklar.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>