>

TATİL

İstanbul`un En Büyük Su Parkı Aqua Dolphin 2014 Yaz Sezonuna Başlıyor!

İstanbulda tatil keyfi…
 
   
 
 
     

Son yıllarda Su Parkı , Eğlence,Dans , Müzik ve kaydıraklar denince akla ilk gelen yerlerden biri olan Aqua Club Dolphin, İstanbul lulara İstanbulda tatil köyü konforu sunuyor!

İstanbulun En Büyük Su Parkı olan Aqua Dolphin de,3 Büyük Havuz,Çocuk ve Aile Havuzu, 2 Büyük Bar , Türkiyenin En Büyük Yamaç Kaydırağı,Cafe ve Restaurantların yanı sıra, oldukça geniş bir kadrosuyla eğlence ve animasyon ekibi yer alıyor.Sadece Aqua Dolphinde bulunan "Sabun Futbolu" alanı ile sabunlu alanda bay ve bayanların rağbet ettiği keyifli bir eğlence yanında,havuz içi ve dışında da gün boyu eğlence devam ediyor.

Her Sezon ünlü şarkıcıların yer aldığı festivallere yer veren ve her hafta sonu ünlü Dj lerin performans gösterdiği Aqua Dolphin de gün boyu dünya ve Türk Müziğinin Başarılı örneklerini dinleyerek "İstanbulda Bir Tatil Köyü"nün tadını çıkarmak mümkün.

Basın&eğlence koordinatörlüğünü Hakan Küfündür’ün yaptığı ve özellikle haftasonları İstanbulluların gözdesi olan mekan,sezon boyunca yerli ve yabancı turistlerede hizmet vermektedir.Ayrıca İstanbulun en doğusundan batısına kadar servis hizmeti verilen Aqua Dolphin de,

Özellikle Çift ve ailelere özel indirimle devam eden sezon üyelikleri,servis noktaları ve diğer detaylar için:

www.aquaclubdolphin.com

info@aquaclubdolphin.com

0 212 672 61 61

Aqua Dolphin ,Bahçeşehir Girişi,İstanbul

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>