>

TATİL

Yaz Tatilinde Turiste Turist Kalma!

Bu yaz tatilinizi İngilizce konuşarak geçirmek mümkün, nasıl mı?
 
   
 
 
     

5 Günde İngilizce yöntemi ile tanışın!

Yurt dışına gideceksiniz, hiçbir yardım almadan tek başınıza dünyayı keşfetmenin tadını çıkartın. Yurt içi tatilinizde farklı kültürleri tanımak için cesaretiniz olsun!

Dil eğitiminde 12 yıldır hizmet veren Alta Eğitim İngilizce öğrenmek isteyenlerin tüm bu problemleri çözen “5 Günde İngilizce” yöntemini sunuyor. Dünyada kabul gören sertifikalı yöntemle artık dil öğrenmek zor değil eğlenceli oluyor.

5 Günde İngilizce Düşündürüyor!

5 günde İngilizce yöntemi, yalnızca 5 gününüzü ayırarak ve sadece İngilizce konuşarak İngilizce düşünmeyi öğretiyor. 5 günde 3 ayda normal kurslarda varılan noktaya getiriyor.

5 Gün Türkçe Yasak!

Yıllarca okulda ya da kursta aldığınız dil eğitimi neden boşa gidiyor? Çünkü, İngilizce Türkçe anlatılarak öğretilmeye çalışıyor. 5 günde İngilizce yöntemi ile her gün 9 saat yalnızca İngilizce konuşuluyor. Böylece dil öğrenmek eğlenceli bir aktiviteyken büyük bir işkenceye dönüşüyor.

İngilizce Hiç Bilmeden Konuşulur mu?

Yaz tatilinizi gözden geçirin! Karşınızda sizi anlamaya çalışan turistler yerine konusunda uzman yabancı eğitmenler oluyor. Normal eğitimde olduğu gibi 20 kişi içinde kaybolmadan 5 kişilik sınıflarda eğitim veriliyor. Böylece tamamen İngilizceye odaklanıp hızla öğrenip konuşmaya başlanıyor. Aktif olarak 45 saat, bireysel uygulamalar ile 80 saatlik bir eğitimi kapsıyor.

Bakanlar, Milletvekilleri, Ünlüler Konuştu!

İngilizce İçin Hiçbir Zaman Geç Kalmadınız! Disiplini sağlamak için sadece yetişkinlere yönelik 25 yaş üstüne eğitim veren 5 günde İngilizce yöntemi şu ana kadar 5000’ne yakın kişiyi İngilizce konuşturdu. Terfi edenler, iş kuranlar, yurt dışına taşınanlar ve evlenenler… Her birinin hayatı değişti. Öğrenenlerin arasında bakanlar, milletvekilleri, ünlüler ve şirket yöneticileri bulunuyor.

Dünyaca Kabul Görmüş Seltifikalı Bir Program

UNESCO (birleşmiş milletler eğitim bilim ve kültür teşkilatı) bu dil öğrenim yöntemini onaylayarak destekliyor, yabancı dil konuşmayı amaçlayan kişilere, öncelikle öneriyor.

Casus Yöntemi

5 günde İngilizce programı 1960’lı yıllarda Bulgaristan’da geliştirildi. Dünya’nın en büyük teknolojik gelişimlerin savaş yıllarında yaşanmasından dolayı, soğuk savaşın devam ettiği yıllarda çok sayıda İngilizce bilen casuslara ihtiyaç duyuldu. Bilim adamları çok kısa zamanda İngilizce öğrenmenin yolları konuşunda çalışmaya başladı. Bulgar bilim adamı Prof. Dr. Georgie Lozanov “Suggestopedi Yöntemi” geliştirdi. Bu yöntem, zihin ve bedenin rahatlaması sonucunda beynin enerjisinin büyük bir kısmını zihinsel faaliyetler için kullanma imkanı sağlar. Beynin her iki lobunu da harekete geçirerek öğrenmeyi hızlandırır. Soğuk savaş döneminin sona ermesiyle yöntem Almanya’ya geldi. Ülkenin en büyük üniversitesi Münih l. Maximillian Üniversitesi tarafından incelenmeye alındı ve onay veridi.

Alta Eğitim, Marka Tescilli Tek Kuruluş

Almanya’nın en büyük üniversitesi Münih l. Maximillian Üniversitesinin 2001 yılında programı desteklediğini açıklamasıyla alta eğitim aynı yıl 5 günde ingilizce eğitim metodunu ülkemize getirdi. Günümüze kadar olan süreçte 12 yıllık deneyimi, uzman kadrosu ve 3 şubesi ile; aralarında üst düzey yöneticilerin, şirket sahipleri, bakanların, milletvekillerinin ve sanatçıların bulunduğu 5000’e yakın katılımcıya, %97 oranında memnuniyet oranı ile hizmet vermiştir. ABD ve İngiliz vatandaşı olan eğitmen hepsi uluslararası alanda tanınan Celta (cambridge certificate in english language teaching to adults) sertifikalıdır. Marka ve yöntem tescil hakkı ile haklarında kanuni tahkikat sağlanmıştır.

5 Günde İngilizce Konuştular

5 günde İngilizce eğitiminin tüm katılımcıları eğitim sonunda el yazıları ile memnuniyet anketi doldurmaktadır. Birkaç örneğini aşağıda, tüm referanslarımızın anketlerini ise 5 günde İngilizce eğitim merkezlerinde inceleyebilirsiniz.
- E. C. , özel bir şirketin ortağı;
Türkiye standartlarının değil dünya standartlarının çok üzerinde bir iş yapıyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum. Umarım çok yayılırsınız ve bu imkanları çok daha fazla kişiye yayarsınız.
- F. S. , özel bir şirketin insan kaynakları müdürü;
eğitim beklentilerimi tam olarak karşılayan bir eğitimdi. Artık gerçekten ingilizce düşünüyorum.
- F. O. , özel bir banka çalışanı,;
Birçok eğitmen gördüm ben ve sizdeki eğitmenim ile hiç sıkılmadım, 9 saat çok ciddi bir süreç. Çok eğlendim hala aklıma geliyor oyunlarımız gülüyorum. Yabancılarla toplantıda eskiden süklüm püklüm otururdum ama bu sefer yabancı konuğumun gözünün içine bakıyordum ve konuştuklarını anladığım belli oluyordu. Çok mutlu oldum çoooooook…

Artık İngilizce konuşmaya hazırsanız, daha fazla ertelemeyin!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>