>

AŞK - CİNSELLİK

Büyük Şehirde Doğru Kişiyi Bulma Rehberi

Asansörde, otobüste ya da bir konserde...
 
   
 
 
     

Büyük kentlerde aynı alan paylaşılsa bile birisine yaklaşıp konuşmaya başlamak modern hayatın zorluklarının başında geliyor.

Özellikle son on yıldaki gelişmeler büyük şehirlerde yaşayış şekillerini değiştirdi. İnternet üzerinden yürütülen arkadaşlıklar, sohbetler, etkinlikler derken gençler, cep telefonlarının etrafında dönen bir sosyal ortam oluşmaya başladı. Günlük koşuşturmalar ve zamansızlık da bunun üzerine eklenince ya yüz yüze arkadaşlıklar için farklı çözümler üretmek gerekiyor. ErkekSepeti.com.tr büyük şehirlerin sakinleri için yalnızlığa çare olabilecekleri şöyle listeliyor.

Kalabalığı Avantaja Çevirin

Büyük şehirde yaşamak o kadar da kötü değil. Hobileri takip etmek büyük bir şehirde çok daha kolay. Spor salonu, Yan flüt dersi ya da fotoğrafçılık... Sevilen herhangi bir şeyin kursu, çalıştayı ya da toplantısı haftanın her günü bulunabilir. Sevilen müzik türünün konserleri de mahalledeki cafelerde haftalık olarak gözlemlenebilir. Büyük bir ihtimalle buradaki kişiler birbirlerine benzer karakterde ya da en azından uyumlu kişilerden oluşacaktır. Böylesi etkinlikler ve eğitimler kalabalıkların lehine çevrilmesiyle sonuçlanacaktır. Benzer özelliklere sahip kişilerin beraberlikleri daha sağlıklı ve uzun ömürlü olacaktır.

Cesaretinizi Toplayın

İçinde bulunulan ortam ne kadar kalabalık olursa olsun, cesaret kilit rol oynar. Tek başına gidilse dahi, bir cafede konuşan kişinin ya da kişilerin yanına yaklaşarak sohbet başlatılabilir. Cesaret, insanların üzerinde pozitif bir etki bırakır. Kendine güven ve cesaret birleştiği zaman karizma ortaya çıkar. Eğer karşınızdaki kişi sizinle o anda ilgilenmese bile hoş bir sohbet ve keyifli bir zaman geçirilebilir.

Teknolojiyi Kullanın


Cep telefonları ve internet kalabalıklar içinde büyük bir yardımcı olarak kullanılabilir. ErkekSepeti.com.tr gibi uygulamalar insanların şehir yaşamında etrafındaki kişilerle, benzer karakterlerle, aynı alanda bulunan kişilerle bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır. ErkekSepeti.com.tr, karşıdaki insanı etkileme açısından cinsiyetler arasındaki geleneksel rolleri mizahi bir şekilde tersine çeviriyor. Aynı online bir butikte olduğu gibi site kadınlara hashtagler ve coğrafi konum aracılığıyla saç renginden mesleğe kadar uzanan onlarca kritere göre genel bir erkek yelpazesinden seçim yapmalarına olanak tanıyor. Kısacası ErkekSepeti, hem büyükşehrin getirdiği monotonluğa hareketlilik getiriyor hem de iletişime yeni bir boyut kazandırıyor.
 

Etiketler: Aşk, İlişki, Şehir, kadın, Erkek
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>