>

AŞK - CİNSELLİK

Eş ruhların karşılaşması

Sevmesini hiç bilmeyen bir adamdan öğreneceğiniz en güzel şey sevmektir. O öylesine dümdüz, öyle düşünmeden içgüdüsel yaşar ve her şeyi kendine ister ki; onun yaşını, başını, işini, gücünü ve mevkiini unutursunuz.
 
   
 
 
     
O öylesine dümdüz, öyle düşünmeden içgüdüsel yaşar ve her şeyi kendine ister ki; onun yaşını, başını, işini, gücünü ve mevkiini unutursunuz. Kalan kısımsa çok enteresan bir çizgiye çekilir. Artık karşınızda duran kendini beğenmiş, bencil, ukala veya aç gözlü bulduğunuz kızdığınız adam; birden bire saygı duyulası ve yanınızda gururla taşımayı isteyeceğiniz kişi olmak gibi bir zorunluluktan çıkmıştır. Burada sizin geldiğiniz yer ve baktığınız açı önemlidir. Eğer birçok ilişkide olduğu gibi; parasını alayım, şöhretliyse yanında durayım, hatta adamı ben kaptım diye havama hava katayım demiyorsanız, yani siz kendi yaşamınızda belli bir noktaya gelmiş ve toksanız, en büyük eğlence, neşe burada başlar :)

Orada duran o bencil varlığın üzerindeki kir ve tozları itina ile alabileceğinizi ve altındaki korkan sevgiye ihtiyacı olan çocuğa ulaşabileceğinizi farkedersiniz.

Tabii diğer bir sorunda, bütün bunları anladığınızı asla belli edememenizdir. Neden mi?

Basit; hiç kimse, onu çok seven biri bile olsa yaşamsal hatalarını söyleyemez. Bunu diğer insanlar görse, bilse hatta ulu orta konuşsa bile. Sadist, mazoşişt vs. değilseniz ve de ondaki bu özellikleri paylaşmaktan zevk almayacaksanız, üstelik bütün bunları her an görecek, anlayacak da bir beyne ve ruha sahipseniz, bu adamı neden seversiniz?

Evlat da değil: (Gayet basit; Bazen öbür yarınızın yani elmanın öbür yarısının asla diğerine benzemesi ve aynı deneyimleri de yaşaması gerekmez. Ruh eşleri genelde birbirlerine zıt deneyimler yaşarlar ve çok da anlaşamazlar. (Bakınız; Akaşa Yayınları Kryon dizisi)

Ayrıca okuduğuma göre de, sadece görev için aynı zamanda aynı yere enkarne olabilmeleri mümkünmüş. Bu da çok nadir olurmuş. Aslına bakılırsa her iki yarının da yaşamda ayrı ayrı renkleri ve tadları edinerek bütün olduklarında tamamlanmaları çok mantıklı.

Bu cevap yeterli gelmedi mi?

Kalan cevap tek; koşulsuz sevgi. Sevdiğinin bu yolculuğunda deneyimlerinin bu tonunda yanında olamasak bile en güzel desteği vermek...

Aslında bu gerçek yaşanan hikayeyi anlatmak istememin diğer bir nedeni de birçok kişinin eş ruhunu bulmak adı altında yanılgıya sevk edilmeleri. Yıllar boyu eş ruhumu ne zaman bulacağım diye, tekamülleri açısından yaşanacak bir çok gerekli ilişkiyi veya olayı gözardı etmeleri.

Yukarıda zaten bir olduğunuz parçanızla birlikte bir deneyim yaşamaktan daha çok başka deneyimler edinmek üzere aşağı inmiş olabilir miyiz?

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>